Як зняти грубку ГАЗ 3110.

У Росії переважна більшість населення їздить на автомобілях вітчизняного виробництва. Це пояснюється їх невисокою вартістю, однак є і мінус - ламаються наші авто дуже часто, а ремонт в сервісі помітно вдаряє по кишені. Наприклад, зламалася пічка в ГАЗ 3110. Як же її зняти?
Вам знадобиться
  • Набір викруток, рукавички, керівництво по експлуатації автомобіля, плоскогубці, гайкові ключі різних розмірів
Інструкція
1
Щоб дістатися безпосередньо до самої грубки, вам доведеться демонтувати торпеду. Цей процес займає певну кількість часу, тому заздалегідь подбайте про місце, де ви будете проводити демонтаж, краще поставити машину в гараж і в ньому спокійно займатися заміною грубки. Паралельно із заміною грубки очистіть усі повітроводи, які мають властивість засмічуватися з часом.
2
Демонтуйте накладки стійок. Для цього відверніть по три самореза з кожного боку. Також вам буде необхідно зняти облицювальну частину рульової колонки, яка кріпиться в нижній частині на кілька саморізів. Вимагає демонтажу і рульове колеса, так як буде заважати процесу зняття панелі. Після цього зніміть кільце важеля коробки передач, яке кріпиться на звичайні затиски. Намагайтеся відкривати їх плавно і акуратно, що випадково не зламати.
3
Тепер зніміть всі накладки на панелі, демонтуйте попільничку і прикурювач. Щоб зняти бічні накладки панелі, вам доведеться відкрутити саморізи, які розташований в самій середині цих накладок. Далі зніміть вимикач аварійної сигналізації, підрульові важелі і рукоятки управління режимами роботи грубки. Всі вони прикріплені маленькими гвинтиками, які необхідно відкрутити. Намагайтеся все болтики і саморізи акуратно складати. Найкраще робити на це на чистому аркуші паперу, де ви зможете помітити розташування знятих винятково. Слід пам'ятати, що всі роботи з демонтажу торпеди необхідно проводити при знятій мінусовій клеми акумуляторної батареї.
4
Тепер, коли всі дрібні деталі і накладки зняті, можна приступати безпосередньо до процесу зняття опалювального блоку. Для цього можна повністю зняти панель, але можна і не робити цього, щоб не мучитися із зворотного установкою. Відкрутіть саморізи, які безпосередньо тримають корпус панелі. Після цього акуратно потягніть її на себе. В результаті цієї процедури торпеда повинна відсунутися на 10-12 сантиметрів. Цього простору достатньо, щоб дістати опалювальний блок. Він кріпиться на декількох болтах. Викриття ці болти, акуратно від'єднайте всі дроти і повітроводи, що ведуть до нього. Пам'ятайте, що при розбиранні і зняттю будь-якої проводки необхідно маркувати дроти і складати детальну схему підключення, щоб потім не переплутати черговість з'єднання.
5
Тепер можна провести всі необхідні процедури з опалювальним блоком. Також слід очистити всі повітроводи. Це дозволить значно зменшити шум працюючої грубки. Перевірте цілісність всіх прокладок. При необхідності замініть їх на нові.
Корисна порада
Всі роботи проводите в рукавичках, що не забруднити і не пошкодити руки.