Як оформляти портфоліо для початкових класів. портфоліо початкових класів.

Портфоліо складають як дорослі, так і діти. Це своєрідна скарбничка документів, грамот, анкет та ін., Що дозволяє дізнатися про людину якнайбільше. Воно дозволяє людині оцінити досягнуті результати навчальної чи трудової діяльності, а також запланувати свій подальший розвиток.
Інструкція
1
Складання портфоліо для учня початкової школи - це творча робота. Можна фантазувати, вигадувати різноманітні розділи і рубрики, цікаві для дитини.
2
Починати складання будь-якого портфоліо потрібно з оформлення титульного аркуша. У ньому потрібно вказати прізвище, ім'я школяра, його вік. Можна приклеїти його фотографію, а також змалювати долоньку. У міру дорослішання дитини обводьте її ще кілька разів. Це дозволить простежити дорослішання малюка.
3
На другому аркуші можна оформити матеріал про шкільне життя. Напишіть номер школи, в яку він ходить. Вкажіть також, в якому класі він вчиться. Додайте в прикладених файлах фотографії зі шкільного життя. Можна написати есе про школу або улюблених учителів.
4
Якщо дитина добре вчиться, має грамоти за успіхи у вивченні будь-яких навчальних дисциплін, відобразіть це в портфоліо.
5
Можливо, він брав участь у предметних олімпіадах або науково-практичних конференціях і був лауреатом, не забудьте зазначити це. Вкладіть в портфоліо і реферат, з яким він виступав на конференції, а також грамоти, дипломи, листи подяки.
6
Необхідно також розкрити, чим захоплюється школяр у вільний від занять час. Наприклад, він займається в художній школі або займається спортом. Дитячі роботи (малюнки, вишивки, аплікації) вкладіть в файл і прикріпіть до портфоліо.
7
Підготуйте питання для анкети, яку зможуть заповнити друзі або однокласники. Там же вони зможуть написати свої відгуки про товариша та побажання для нього.
8
Якщо дитина напише творчу роботу про те, ким би він хотів стати, то через деякий час йому буде цікаво порівняти свої устремління і досягнуті результати.
9
Попросіть його написати про те, які фільми або яку музику він любить.
10
Якщо школяр захоплений творчістю, наприклад, пише вірші, помістіть його кращі вірші або прозові твори.
11
Можна попросити класного керівника написати відгук на учня. Це буде відмінним доповненням до інформації про особу дитини.