Як відростити волосся на обличчі.

Швидкість росту щетини на обличчі чоловіка залежить від багатьох факторів. В першу чергу її визначає спадковість і рівень гормонів. Після того як у хлопчика починається статеве дозрівання, поступово з'являються і волосся на обличчі. Їх зростання прискорюється відтоді, коли молода людина починає голитися. Частина чоловіків впевнені, що щетина надає їх образу мужність, солідність.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте, щоб на вашому обличчі була відростила щетина, то в першу чергу перестаньте голитися. Вона обов'язково відросте. Тепер тільки питання в часі, який на це знадобиться. У кожного швидкість росту індивідуальна. Однак цей процес при бажанні можна прискорити.
2
Для того щоб значно прискорити ріст щетини, спробуйте скористатися спеціальним лосьйоном "моноксиду". Це допоможе активізувати коріння волосся і прискорити їх зростання. Застосовувати його можна не тільки для щетини, але і для всього волосяного покриву на тілі людини. Варто відзначити, що він не має ні кольору, ні запаху, ні гормонів. Однак у ряду чоловіків він може сушити шкіру, оскільки містить в своєму складі спирт. Якщо у вас і без того суха шкіра, то скористайтеся касторовою або реп'яховою маслом. Вони також активізують ріст волосся. Нанесіть масло на щетину. Протримаєте його на обличчі приблизно 2 години, а потім ретельно змийте теплою водою з використанням гелю для вмивання або м'якого мила.
3
Слідкуйте за тим, щоб ваше харчування було повноцінним і регулярним. Адже від нього безпосередньо залежить обмін речовин, добре самопочуття, і, як наслідок, ріст волосся. У вашому щоденному раціоні обов'язково повинні бути наступні продукти: сир, куряче яйце, м'ясо яловичини, молочні і кисломолочні продукти. Щетина швидко зростає завдяки необхідному надходженню білка і кальцію в організм. Крім того, не ігноруйте і різні вітамінно-мінеральні комплекси.
4
Спробуйте вмиватися не звичайною водою, а відварами ромашки. Замість неї можна використовувати подорожник, лопух, кропиву. Трави не тільки сприяють посиленому росту волосся, але і укріплюють їх. Можете також в домашніх умовах виготовити вельми ефективну маску з меду і молока. Для досягнення найкращого результату додайте туди трохи вівсяних пластівців. Змішайте всі інгредієнти. Приблизно на 20 хвилин нанесіть на обличчя, а потім ретельно змийте.