Як залити мелодії.

Сучасні телефони підтримують наповнення найрізноманітнішим контентом - картинками, мелодіями, іграми і навіть відео. Це дозволяє персоналізувати ваш телефон так, як ви хочете, зробити його максимально відповідним вам до смаку. Стандартні мелодії не завжди дозволяють вибрати те, що підходить саме вам, але ви завжди можете закачати те, що вам підходить, використовуючи один з нескладних способів.
Інструкція
1
Синхронізуйте ваш телефон з комп'ютером. Для того, щоб здійснити синхронізацію, вам знадобляться дата кабель, драйвера для телефону, а також програмне забезпечення для синхронізації. Ви можете як знайти все це в комплектації телефону, так і завантажити необхідні драйвера і програми з мережі інтернет, а дата кабель купити в магазині стільникового техніки. Після синхронізації все, що вам залишається зробити - це скопіювати мелодії з комп'ютера в пам'ять телефону. У випадку, якщо на вашому телефоні і на вашому комп'ютері присутній інфрачервоний порт або bluetooth, ви можете переслати мелодії, іспльзуя їх.
2
У випадку, якщо ваш телефон підтримує карту пам'яті, ви можете скопіювати на неї потрібні вам мелодії, після чого просто вставити її в телефон. Більшість ноутбуків оснащені кард-рідерами, які підтримують основні формати, в іншому випадку вам буде потрібно покупка кард-рідера.
3
Більшість телефонів, що підтримують кольорові картики і мелодії, як поліфонічні, так і у форматі mp3, мають інфрачервоний порт або bluetooth. Це значно спрощує наповнення потрібним вам контентом. Попросіть знайомих допомогти вам з пересилкою потрібних файлів. Попередньо переконайтеся що телефон, з якого здійснюється передача даних, оснащений таким же пристроєм для бездротової передачі даних, як і ваш телефон.
4
Ви також можете завантажувати мелодії, використовуючи браузер, вбудований в ваш телефон. Знайдіть посилання на потрібні вам мелодії, використовуючи комп'ютер, після чого пропишіть посилання на розділ або на мелодію в браузері вашого телефону. Цей метод значно заощадить витрати на трафік, який може бути витрачений якби ви шукали мелодії, використовуючи тільки браузер вашого телефону.
Пристрої iPhone відрізняються своєю багатофункціональністю. Одна з популярних функцій цього гаджета - музичний плеєр. Однак неможливість завантаження музичних файлів на iPhone як на звичайний знімний носій залишає багатьох користувачів в замішанні.
Інструкція
1
Підключіть за допомогою USB-кабелю iPhone до комп'ютера. Запустіть додаток, необхідне для запису файлів на iPhone - iTunes. Якщо воно у вас не встановлено, скачайте його з офіційного сайту розробників. Для цього запустіть веб-браузер, перейдіть за адресою apple.com, відкрийте вкладку iTunes і натисніть на посилання Free Download.
2
На сторінці, вкажіть, яку версію потрібно скачати, після чого клікніть Download Now. Дочекайтеся закінчення процесу завантаження файлу. Після його повного завантаження клікніть по ньому двічі і встановіть програму.
3
В інтерфейсі програми iTunes виберіть меню «Файл» -> «Новий плейлист». Після цього в лівому стовпчику у вкладці «Списки відтворення» задайте йому ім'я. Саме він буде використовуватися для запису музики на iPhone.
4
За допомогою провідника Windows (або будь-якого іншого файлового менеджера) знайдіть аудіофайли, які необхідно перенести на iPhone. Виділіть їх, після чого перетягніть у вікно програми iTunes в створений плейлист. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по виділених файлів і, не відпускаючи кнопку, перетягніть їх. Подібним чином ви можете додати в плейлист та інші музичні файли, які хочете записати на iPhone
5
Додайте для плейлиста обкладинку. Виділіть все знаходяться в ньому файли, клікніть по ним правою кнопкою миші і виберіть пункт «Інформація». У вікні відзначте галочкою пункт «Обкладинка», після чого завантажте бажане зображення.
6
Залишилося найголовніше - записати музику. У розділі «Пристрої» виберіть iPhone, після чого відкрийте меню «Музика». Поставте галочку напроти пункту «Синхронізувати музику» і виберіть «Вибрані плейлисти». Відзначте галочкою створений плейлист, а потім натисніть кнопку «Застосувати». Дочекайтеся закінчення процесу.