Як позбутися від троянської програми. троян вірус на пк, Як його позбутися.

Шкідливі троянські програми наносять нашим комп'ютерам великої шкоди. Іноді - навіть непоправної. З'їдена, вкрадена або пошкоджена «троянськими кіньми» інформація може бути дуже цінною, та й взагалі вкрай неприємно, коли в твоєму ПК копається чужий. Для того щоб трояни не дозволяли собі псувати вам життя візьміть за правило виконувати декілька нескладних правил.
Вам знадобиться
  • Буде потрібно антивірус.
Інструкція
1
Що таке троян? Це маленька шкідлива програма, яку її «розробники» маскують під корисне програмне забезпечення. Це може бути все, що завгодно: і поновлення до програм, і всілякі утиліти - викачані з інтернету. Троян потрапляє на ПК обманним способом, і після запуску починає вредіть.К жаль, багато в чому користувачі самі бувають винні в тому, що троян проник на ПК. Проникненню шкідливих програм сприяє відкриття дивних листів, що надійшли на електронну пошту і завантаження програм і файлів з неперевірених ресурсів. Мораль: працюйте тільки з тими сайтами, які мають заслужену хорошу репутацію.
2
Регулярне сканування комп'ютера. Якщо ви помітили перебої в роботі комп'ютера - першим ділом включите свій антивірус. Краще всього, якщо ви будете робити експрес-сканування щодня, а раз на три дні проводити повномасштабне сканування комп'ютера. Не шкодуйте на це часу - краще витратити кілька хвилин на сканування ПК, ніж потім нести його в сервіс і лаяти себе за безпечність.
3
Сканування в безпечному режимі. Трапляється, що операційна система комп'ютера ловить і блокує віруси під час роботи в нормальному режимі. Це великий плюс - таким чином, збільшуються шанси на виявлення троянів антивірусом. Для цього натиснути перевантажити ПК, натиснути клавішу F8 і під час завантаження операційної системи вибрати безпечний режим. Потім вже в безпечному режимі просканувати комп'ютер.
Зверніть увагу
Ви можете вибрати антивірус на свій розсуд. Сучасні розробники програмного забезпечення та ті, хто спеціалізується на розробці власне антивірусів, пропонують багато різноманітних захисних програм. У тому числі - спеціальні програми оповіщення присутності вірусів та їх ліквідації.
Корисна порада
Робіть регулярне резервне копіювання, це допоможе вам зберегти в цілості й схоронності цінну інформацію.