Як зняти передній бампер.

У тих випадках, коли власнику необхідно розібрати передню фару на автомобілі ВАЗ 2110, то щоб отримати повний доступ до зазначеного обладнанню, необхідно зняти з машини передній бампер.
Вам знадобиться
  • Торцевой ключ на 8 мм,
  • торцевої ключ на 10 мм,
  • фігурна викрутка.
Інструкція
1
В дійсності, немає нічого складного в подібній процедурі, незважаючи на значні розміри демонтується деталі.
2
Якщо на бампері встановлено додаткове світлотехнічне чи інше електрообладнання, то обов'язково знеструмлюється бортова мережу машини, шляхом від'єднання негативного кабелю "маси" від акумулятора.
3
Далі демонтується облицювальна решітка радіатора.
4
Знявши решітку, откручиваются по одному болту кріплення бампера, розташовані з боків автомобіля в нижній частині.
5
Викрутивши два передніх кріпильних болта, бампер демонтується методом його простого сдвигания вперед по ходу автомобіля.
Зверніть увагу
Під час установки переднього бампера зверніть увагу на його напрямні, які повинні поєднатися з пазами в кузові машини.
Корисна порада
Установка проводиться в зворотному порядку.
При серйозних аваріях або будь-яких поломках, пов'язаних з передньою частиною автомобіля, в першу чергу страждає бампер. Його можна відремонтувати, але при серйозних дефектах краще провести повну заміну і встановити новий бампер.
Інструкція
1
За наявності встановлених протитуманних фар, які знаходяться на передньому бампері, від'єднайте електричні роз'єми від даних фар і зніміть їх. Після цього відверніть гайки, які кріплять бічні і передні кронштейни. На ВАЗ-2114 для бічних кронштейнів передбачені дві гайки, а для передніх - чотири. Витягніть шість болтів і відкладіть їх в сторону, щоб не втратити. Потім від'єднайте бічні кронштейни.
2
Відкрутіть гвинти, які кріплять номерний знак до бампера. Після цього зніміть балку з передніми кронштейнами. Уважно огляньте кронштейн, балку та інші елементи кріплення бампера на предмет пошкоджень та дефектів, при виявленні яких негайно замініть дані деталі. Установку нового переднього бампера проводите в зворотній послідовності, уважно стежачи за тим, щоб забезпечити потрібну затяжку болтів кріплення.
3
Для зняття заднього бампера необхідно спочатку від'єднати дроти, які призначені для підключення ліхтаря освітлення номерного знака. Пам'ятайте, що бампер повинен зніматися разом з балкою і кронштейнами. За допомогою гайкового ключа відкрутите кріплення бампера до кузова - дані гвинти перебувають з бічних сторін. Після цього відверніть решта болти і обережно потягніть бампер на себе і зніміть його.
4
Отсоедините номерний знак і зніміть балку, попередньо відкрутивши болти її кріплення бамперу. Подивіться на елементи кріплення і бампера, які підлягають заміні при ознаках несправностей і наявності дефектів. При подальшій збірці і установці не забудьте підключити дроти, які необхідні для лампи освітлення номерного знака. Після остаточної установки перевірте надійність закріплення бампера, для цього візьміться рукою за один з країв і несильно дерните, бампер повинен надійно триматися.