Як склеїти лінолеум. Як склеїти шви лінолеуму скотчем.

Завершальний етап ремонту квартири часто супроводжується укладанням лінолеуму , використовуваного в якості підлогового покриття. Не завжди можна для приміщення використовувати цілісний шматок лінолеуму, тому іноді доводиться його з'єднувати між собою. Як можна поєднати покриття з лінолеуму? Склеїти або зварити?
Інструкція
1
Перший варіант самий трудомісткий - це склеювання гарячої зварюванням. Для цього вам знадобиться спеціальна машина, призначена для склеювання швів лінолеуму. Для якісного зварювання необхідно розігріти краю лінолеуму до 300-400 градусів Цельсія. Хоча цей спосіб і застосовується давно, він досить дорогий через вартість машинки для зварювання лінолеуму. Даний варіант буде хороший для професійних будівельних компаній, які щодня виконують великий обсяг робіт.
2
Інший варіант з'єднання шматків лінолеуму - це двосторонній скотч. Однією стороною він клеїться на підлогу, інший - наклеюється по краях шва липкою стороною на лінолеум. У цього способу є один істотний недолік: у місці з'єднання шов досить помітний, та й пил часто забивається в стикове щілину.
3
Існує ще один варіант - "поріжок". В основному його застосовують, коли стикують лінолеум з іншим матеріалом при переході в іншу кімнату. По краях з'єднуються матеріалів кріпиться спеціальна металева планка, яка тримає обидва шматки. Сполучної планкою можна скріпити і два шматки лінолеуму. Як правило, "поріжок" буває різних кольорів, в тому числі і хромований, однак при бажанні його можна перефарбувати під колір укладається лінолеуму.
4
Ну і нарешті, останній варіант склеювання лінолеуму - холодне зварювання. Операція холодної зварювання лінолеуму найбільш краща, тому що не вимагає особливих професійних навичок і спеціального інструменту, необхідного при гарячій зварюванні. Вам потрібно лише малярський скотч і ріжучий ролик. При виконанні холодного зварювання керуйтеся інструкцією виробника. На шов між полотнами лінолеуму не забудьте наклеїти малярний скотч, а потім, перед безпосереднім застосуванням холодної зварювання, прокатати його роликом.