Як видалити напис на фото.

Бувають випадки, коли фотографію , яка могла б прикрасити ваш фотоальбом або блог, псує розташована на ній напис. Звичайно, можна пошукати іншу фотографію. А можна просто видалити напис.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор "Photoshop"
  • Фотографія, з якою потрібно видалити напис
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в "Photoshop". Це можна зробити через меню "File" ("Файл"), пункт "Open" («Відкрити»). Можете використовувати поєднання клавіш "Ctrl + O".
2
Виберіть інструмент "Clone Stamp Tool" («Штамп») на панелі "Tools" («Інструменти»). Ця палітра за замовчуванням знаходиться в лівій частині вікна програми. Можете використовувати «гарячу клавішу» "S".
3
Вкажіть джерело клонування. Наведіть покажчик курсору на ділянку фотографії, вільний від напису, але знаходиться поряд з нею і, утримуючи на клавіатурі кнопку "Alt" клацніть лівою кнопкою миші. При цьому покажчик курсору змінить свій вигляд на коло з перехрестям.
4
Наведіть покажчик курсору на частину напису, яка знаходиться найближче до зазначеного раніше джерела клонування, відпустивши кнопку "Alt". Клацніть лівою кнопкою миші. Частина написи зафарбована. Спробуйте зафарбувати іншу частину напису, затиснувши ліву кнопку миші. Хрестик, який з'являється поруч з покажчиком, курсора показує, з якого місця на фотографії копіюються пікселі, якими ви закриваєте надпісь.Еслі результат виглядає неприродно, відмініть останню дію через палітру "History" («Історія»). Ця палітра знаходиться в середній правій частині вікна програми. Наведіть покажчик курсору на дію, розташоване над останнім і клацніть правою кнопкою миші.Виберіте нове джерело клонування і зафарбуйте залишок написи.
5
Збережіть фотографію. Скористайтеся командою "Save" або "Save As" ("Зберегти» або «Зберегти як») меню "File" ("Файл").
Корисна порада
У процесі роботи можна перенастроювати параметри інструменту "Clone Stamp Tool" («Штамп»). Для доступу до налаштувань клацніть лівою кнопкою миші по трикутнику близько панелі "Brush" («Кисть»), яка за замовчуванням розташована у верхній лівій частині вікна програми, під головним меню. У інструменту "Clone Stamp Tool" («Штамп»), можна регулювати два параметри: "Master Diameter" («Діаметр») і "Hardness" («Жорсткість»). Обидва параметри налаштовуються за допомогою повзунків. Також можна ввести числові значення параметрів в поля над повзунками. Якщо напис, яку треба видалити, розташована на однотонному тлі, збільште діаметр кисті. Тоді робота піде швидше. Якщо ж напис знаходиться на тлі з безліччю дрібних, що відрізняються за кольором деталей, виберіть кисть малого діаметра і частіше міняйте джерело клонування. Це збільшить час роботи, але дозволить домогтися гарного результата.Для зручності роботи з дрібними деталями фотографії збільште масштаб фотографії. Для цього перетягніть вліво повзунок в палітрі "Navigator" («Навігатор»). Можете просто ввести з клавіатури числове значення в поле, розташоване ліворуч від повзунка палітри. Червоний прямокутник в палітрі «Навігатор» показує область фотографії, яку видно у вікні відкритого документа. Поміняти цю область можна, пересунувши червоний прямокутник.