Як продавати духи.

Продаж духів - один з видів домашнього бізнесу, який можна легко відкрити, маючи малий стартовий капітал. У разі, якщо у вас велике коло знайомих, для вас не складе труднощів знайти клієнтів, адже ваші друзі завжди будуть раді як взяти улюблені аромати, так і спробувати нові, купивши їх за нижчою ціною, ніж вони є в магазині.
Інструкція
1
В першу чергу, опрацюйте два напрямки, за якими ви можете працювати. У першому випадку ви працюєте за попереднім замовленням, взявши передоплату з одиничного клієнта, в другому ж випадку ви здійснюєте так звані "групові закупівлі". Ви набираєте певну кількість замовлень, наприклад, десять штук, після чого робите замовлення на потрібний вам товар.
2
Відробіть постачальників. На цьому кроці саме прорахувати логістику, найбільш вигідну для вас. Ви можете замовляти товар з-за кордону, або на території Росії, будучи посередником між інтернет-магазином і покупцем. Природно, небажано афішувати своїх постачальників, інакше ви ризикуєте втратити клієнтів і репутації. Виберіть тих постачальників, у яких ціни на товари та час доставки є мінімальними, а репутація та відгуки - позитивними.
3
Використовуйте соціальні мережі і коло своїх знайомих для початкової розкрутки. Створюйте групи і спільноти, запрошуйте своїх друзів і знайомих, дійте якомога більш активно. Введіть систему накопичувальних знижок за запрошених знайомих, що здійснили замовлення. Чим більш ви активні на цьому етапі, тим більше замовлень ви можете чекати надалі.
4
Після того як ви опрацюєте більше трьох-чотирьох місяців, відкривайте інтернет-сайт. Не шкодуйте грошей на його розкрутку - якщо сайт не буде оптимізовано, користі від нього буде мало. Активно рекламуйте свій сайт, використовуючи партнерські програми та обмін банерами. Ви також можете співпрацювати з тими, хто здійснює роботу в сполучених галузях - косметика, одяг, прикраси. Співпрацюйте і зміцнюйте стосунки як з клієнтами, так і з партнерами для досягнення максимальної кількості замовлень.