Як зняти задній бампер. Як зняти облицювання бампера ваз 2107.

Оглядаючи задній бампер автомобіля ВАЗ 2110, мимоволі виникає почуття невпевненості у власних силах, особливо в тих випадках, коли має бути його власноручне зняття з кузова машини. Подібне відчуття формується завдяки значним розмірам зазначеної деталі.
Вам знадобиться
  • Торцевой ключ на 10 мм,
  • фігурна викрутка.
Інструкція
1
В даному випадку найбільш актуальна народна мудрість, яка говорить: "Очі бояться, а руки роблять!".
2
На першому етапі необхідно знеструмити автомобіль. Ця задача досягається простим від'єднанням від акумулятора кабеля "маси".
3
Далі відкривається багажний відсік, у якому знімається оббивка заднього сидіння та облицювання правого боку багажника. Після чого відкривається доступ до електричних роз'ємів, за допомогою яких підводиться електричний до плафонам освітлення заднього номерного знака - роз'єднуємо їх, і відкручуємо на кузові гаечку контактного проводу ліхтарів з масою.
4
Проробивши перераховані вище дії, откручиваются болти кріплення заднього бампера збоку, по одному на кожній стороні.
5
А після того, як викручуються два болта нижнього кріплення бампера, зазначена деталь кузова автомобіля зсувається проти ходу машини, і знімається.
Зверніть увагу
Під час виконання монтажу бампера на кузов автомобіля, необхідно звернути увагу на спеціальні пластикові відливи, які потрібно поєднати з направляючими на кузові.
Корисна порада
Установка бампера виконується в зворотному порядку.