Як лікувати перелом пальця. перелом кінчика пальця.

Переломи пальців можуть відбуватися через дії прямої травми (до неї можна віднести вплив рухомими механізмами, удар, падіння важкого предмета і так далі). Для того щоб розпізнати перелом, потрібно ґрунтуватися на наявності таких симптомів: біль в якій-небудь точці при стисканні руки в кулак, хрускіт кісткових уламків, набрякання тилу кисті або пальців, деформація (викривлення пальців), а також обмеження руху.
Інструкція
1
Перед тим, як почати лікування перелому, надайте потерпілому людині першу допомогу. Полягає вона в транспортній іммобілізації. При переломі фаланг пальців виробляєте її в такій послідовності: спочатку надайте пошкодженої руці положення, є характерним для перелому кісток верхніх кінцівок, потім виготовте шину (вона повинна бути у вигляді жолоба). Прикладайте її, починаючи від ліктьового суглоба і закінчуючи кінчиками пальців (краще всього, якщо шина буде навіть виходити за їх межі). У жолоб ви повинні покласти ватну підстилку, в кисть руки затискається щільну кульку, виготовлений з марлі чи вати. Далі міцно перебінтуйте шину і підвісьте її на косинці. У тому випадку, якщо перелом відкритий, до початку транспортної іммобілізації обробіть рану, накладіть стерильну пов'язку.
2
Перед тим, як починати лікування перелому, лікар повинен встановити точний діагноз за допомогою рентгенівського дослідження (зазвичай робиться не менше двох знімків). Воно не тільки уточнить локалізацію перелому, його характер, але й покаже напрямок зміщення кісткових уламків. Після виконання оперативного лікування або зіставлення уламків призначається контрольний рентгенівський знімок. Це робиться для того, щоб перевірити, чи вірно проведено лікування, і якщо так, то наскільки. Наступний знімок знадобиться зробити після десяти-дванадцяти днів з моменту отримання травми. Справа в тому, що саме в цей період спостерігається зниження набряку тканин, але виникає небезпека, що кісткові уламки можуть бути зміщені. Результати усього лікування (тобто зрощення перелому) фахівець визначає також за допомогою рентгена, але вже після зняття гіпсової пов'язки.
3
До речі, зіставлення уламків краще провести якомога швидше, адже від цього залежить результат усього лікування (не пізніше ніж на другу добу після отримання травми). Процедура зіставлення проводиться зазвичай під місцевим наркозом (тобто знеболюють тільки пошкоджену область). Після даної маніпуляції (якщо все пройшло успішно) пацієнту накладають гіпсову пов'язку. Як правило, наявні кісткові уламки фіксують спеціальними спицями (однією або двома) на тритижневий термін. Після закінчення цього терміну спиці витягнуть, але гіпсову пов'язку залишать ще на два тижні. Як тільки його знімуть, призначать фізіотерапію, лікувальну фізкультуру.
Народна медицина зберігає секрети лікування переломів і скорочення термінів їх загоєння. Лікувати переломи народні цілителі радять міддю. Напилком з мідної монети або іншого предмета робили стружку. Цю стружку заважали з молоком і давали хворому всередину, а також змащували цим засобом місця переломів. Це сприяло швидкому загоєнню переломів.

Непоганий спосіб це мазь, приготовлена з ялинової смоли живиці. До цього продукту додають 50 грамів рослинної олії, 15 грамів мідного купоросу, перемішують і кип'ятять на слабкому вогні. Виходить пекуча мазь, яка відмінно справляється з забоями, наривами і переломами. Відмінним ефектом при переломах володіє муміє. Пам'ятайте, добова доза цього засобу не повинна перевищувати 0.2 грам. Приймають мумійо, розведене теплою водою вранці натщесерце. Щоб кістки швидше зрослися, спробуйте скористатися наступною методикою. Впливайте на зону перелому тороідальним полем постійного кільцевого магніту з величиною магнітної індукції не більше 100 млТл. Знайти такий магніт можна в пристроях для магнітної обробки і старих 3 ватних динамічних головках гучномовців. Отже, візьміть в руку чисту пластмасову банку, підійде з-під взуттєвого крему. Прикріпіть до неї ручку довжиною не більше 15 сантиметрів. Приклейте магніт в банку. Ваше пристрій готовий. Помийте руки з милом. Лікувати переломи потрібно наступним чином. Коробку обертайте над зоною травми круговими рухами протягом 20 хвилин 3 рази в день. Кожні 10 хвилин міняйте зону площині магніту. У такого засобу є протипоказання, в основному це гіпертонія, інфаркт, пухлини, інсульт і остеомієліт.