Як викрутити свічку.

Свічки в автомобілі є важливою складовою системи запалювання. Але, на жаль, саме вони найчастіше стають причиною того, що автомобіль не заводиться. Це відбувається через що виникає на свічках нагару від згоряння палива. Або ж їх просто «закидає» не встигли прогоріти бензином. В такому випадку, рано чи пізно, доводиться їх викручувати і потім прочищати або замінювати.
Вам знадобиться
  • Торцевой ключ на «10», свічковий ключ
Інструкція
1
Перед тим, як викручувати свічки, бажано відключити мінусову клему від акумуляторної батареї, використовуючи торцевої ключ на «10».
2
Отсоединить високовольтні дроти від свічок, які потрібно викрутити. При цьому не можна тягнути за тонку частину проводу, слід братися за контактну (ущільнену) частину, що знаходиться безпосередньо на свічці.
3
За допомогою свічкового ключа викрутити потрібну свічу. Якщо свічка подається туго, можна додатково скористатися викруткою, вставивши її в отвори свічкового ключа.
Зверніть увагу
При відкручування свічки на прогрітому двигуні забороняється братися за керамічну частину свічки, так як це може привести до появи в ній мікротріщин, що зробить свічку непридатною до подальшого використання. У разі необхідності прочищення свічки забороняється використання абразивних матеріалів, т.к. це може привести до зменшення зазору між контактами свічки.
Корисна порада
Закручування свічок проводиться в зворотному порядку. Перед перевіркою свічок в ситуації, коли автомобіль не заводиться, бажано спочатку перевірити іскру з розподільника запалювання (трамблера). Для цього треба зняти зі свічки високовольтний провід, вставити в нього справну свічку запалювання, піднести до частини кузова, несучої «мінус» (до двигуна), і спробувати завести машину. Якщо провід не пошкоджений і система запалювання до свічок працює справно, то на вставленої в провід свічці з'явиться іскра.