Як позбутися від відколів. Як прибрати відколи тна зубах.

Про здорових зубах і сліпучою усмішці мріють багато. Сучасна стоматологія може вирішити всі проблеми, пов'язані не лише з лікуванням, але і з естетичної реставрацією зубів, наприклад, з позбавленням від відколів .
Інструкція
1
Зверніться в стоматологічну клініку і запишіться на прийом до лікаря. На першому прийомі лікар вас огляне, визначить ваш стоматологічний статус і дасть оцінку характеру пошкоджень зубів. Виберіть програму з реставрації зубів. Сучасні методи дозволяють провести всі необхідні процедури за одне відвідування, але виготовлення більш міцних вкладок займе певний час.
2
Оформіть медичну карту і укладіть договір на надання стоматологічних послуг з адміністрацією клініки.
3
Зробіть рентгенограму зубів або знімок зубів за допомогою визиографа. Пройдіть процедуру відбілювання зубів, в ході якої позбудьтеся від потемніння емалі і через 2 тижні (колір зубів повинен стабілізуватися) почніть безпосередню реставрацію зубів і усунення сколів. Попередньо вилікуєте всі зуби. Замініть, наприклад, старі керамічні коронки на нові, якщо це необхідно.
4
Поцікавтеся, чи застосовується у даній стоматологічній клініці метод накладення композитних або керамічних вінірів (наклеюються накладок) для реставрації зубів, при якому зводиться до мінімуму кількість дефектів, що не піддаються виправленню. Зверніть увагу, що вініри можуть бути встановлені тільки після процедури обтачивания зубів. Композитні вініри стоматолог може скласти безпосередньо на прийомі, а керамічні виробляються тільки в лабораторії зубного техніка (після виготовлення зліпка). Так як керамічні вініри виготовляються з урахуванням особливостей ротової порожнини пацієнта, то вони і міцніше, і довговічніше композитних.
5
Поцікавтеся, чи використовується в цій клініці при реставрації зубів і метод накладення Люмініри (встановлюються без попереднього обточування зубів). Різноманітність відтінків і ступенів прозорості Люмініри дозволить вашій посмішці виглядати природною після реставрації. Зверніть увагу, що в разі їх установки лікар зазвичай не використовує знеболюючі препарати, так як ця процедура не викликає неприємних відчуттів у пацієнта.
6
Виконуйте всі рекомендації лікаря під час і після лікування. Так як вініри і люмініри можуть потріскатися внаслідок сильного механічного впливу, постарайтеся воздерживать від грубої жорсткої їжі, повільно і ретельно пережовувати їжу.