Як перевірити протеїн.

Сучасні бодібілдери воліють якісні протеїнові біодобавки. Але як бути, якщо і на цей ринок вже проникли шахраї, які пропонують за скажені гроші придбати добавки, що мають до протеїну досить віддалене відношення?
Інструкція
1
Не купуйте протеїн з рук. Купивши товар, зверніть увагу на зовнішній вигляд упаковки: етикетка повинна бути рівно приклеєна, по її периметру не повинно бути ніяких патьоків. Ознайомтеся з відомостями про виробника і термін придатності, зазначеними на етикетці. Остерігайтеся купувати протеїн, на упаковці якого помітні вм'ятини, подряпини та інші дефекти. Щоб звести до мінімуму ризик покупки фальсифікованої продукції, придбайте добавки тільки в спеціалізованих магазинах.
2
Перевірте протеїн на смак. Якщо він дійсно якісний, то через деякий час ви відчуєте, як у роті утворилася клейковина. Справжній протеїн може мало намертво приклеїтися до зубів і мови. А підроблена добавка перетвориться на кащіцу, яка ні до чого не прилипне. Що ж, цей спосіб хоч і можна вважати досить ефективним, але перспектива віддирати згодом від зубів і мови присохлий протеїн, хоч і вищої якості, - не сама райдужна.
3
Зачерпніть з баночки ложку протеїну і опустіть її в теплу воду (столова ложка протеїну на півсклянки води). Зверніть увагу на те, розбухає Чи протеїн відразу після занурення його у воду. Через деякий час «правильний» протеїн повинен нагадувати щось середнє між кашею та сиром. «Неправильний» ж при зануренні у воду не розбухає, а осідає на дно; вода стає каламутною і тільки. Така реакція свідчить, що білка в коктейлі немає, є тільки борошно, крейда і, можливо, трохи крохмалю.
4
Насипте на дно жароміцної посуду кілька ложок протеїну. Зверху обдайте окропом. Справжній білок негайно ж згорнеться, а при розжовування буде нагадувати гуму. Якщо ж куплений порошок, пінячись, розчиниться в окропі, то перед вами фальсифікат з соди, борошна та крейди, приправлений барвниками й ароматизаторами.
5
Віднесіть в магазин підроблений протеїн і вимагайте відшкодування витрат на його придбання. Якщо магазин відмовиться приймати у вас розкриту упаковку, прямуйте прямо до експерта для того, щоб отримати висновок про фальсифікат. У тому випадку, якщо магазин або виробник знову вирішать вам відмовити в задоволенні претензій, звертайтеся до суду.