Як прикрасити в'язану шапку.

В'язані шапочки надійно вкривають своїх власниць від зимових холодів. Але вони не тільки практичні і зручні, а також є гідною прикрасою молодих жінок. За допомогою різних аксесуарів шапкам можна надати ще більш оригінальний неповторний вигляд.
Інструкція
1
Сьогодні дуже модним аксесуаром вважаються великі банти, які можна закріпити практично на будь-якому предметі одягу. На виїзних шапочках вони також виглядають дуже красиво і оригінально. Часто банти підбирають в колір вироби, але не менш цікаві й контрастні відтінки. Аксесуар можна пов'язати або виготовити з будь щільної тканини.
2
Крючком з кольорової пряжі можна створити безліч цікавих деталей і з їх допомогою прикрасити в'язану шапку . Це найрізноманітніші метелики, різьблені листочки, ягідки, трояндочки і інші квіти. Кожну деталь слід акуратно пришити.
3
Викладаючи з різнокольорових страз, намистинок, бісеру та ґудзичків оригінальні деталі, можна надати простий шапочці унікальний неповторний вигляд. З них часто роблять квіти, зірочки, візерунки, короткі написи.
4
Прикрасити в'язану шапку можна брошкою у вигляді соняшника, метелики, бантика й інших цікавих образів, які наділяють головний убір особливим ореолом романтики і витонченості. Як правило, вона кріпиться на заколку, розташовану ззаду.
5
Аплікації - ще одне гідне прикраса. Їх можна купити в спеціалізованих магазинах або виготовити самостійно. Якщо ви вирішили створити щось цікаве своїми силами, вам буде потрібно калька, голка і товсті кольорові нитки.
6
Олівцем накресліть контури майбутньої аплікації на кальці, детально прорисуйте деталі. Наприклад, якщо це божа корівка, потрібно зобразити головку, вічка, крильця і точки на їх поверхні. Потім візьміть нитки і починайте вишивати деталі. Коли аплікація завершена, пришити її до шапки. Подібні прикраси мають зовсім різні розміри, кольори і образи. Це можуть бути, листя, квіти, маленькі равлики і багато іншого.
7
Щоб прикрасити в'язану шапку ще більш оригінально і цікаво, можна зробити на ній візерунки в процесі створення виробу.
Перевага шапочки, пов'язаної своїми руками, полягає в тому, що прикрасити ви її можете на свій розсуд. При цьому від подальшого прикраси залежить стиль шапочки. В'язаний квітка або сувора брошка на шапці перетворять річ до невпізнання!
Вам знадобиться
  • - брошка;
  • - тонка атласна тасьма;
  • - нитки різних кольорів;
  • - гачок;
  • - банти.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб прикрасити шапочку - це підібрати до неї прикрасу у вигляді брошки. Якщо шапочка пов'язана щільною в'язкою, і на ній немає візерунків - витончена брошка буде ідеальним доповненням. Якщо брошка зроблена з металу золотого кольору, то використовуйте її на виробах теплих кольорів: коричневих, жовтогарячих, жовтих, бежевих. Якщо ж брошка зроблена з звичайного металу, під срібло, то вона добре буде виглядати на сірій, білого, рожевого або блакитний шапочці. Чорна шапочка в цьому випадку є універсальною, до такого кольору підходять будь брошки.
2
Якщо шапочка пов'язана гачком і в ній присутня ажурний узор, то її можна прикрасити просмикування тонкої атласної тасьми. Можна підібрати колір тасьми точно в тон або зробити прикрасу контрастного кольору. Найзручніше просмикувати тасьму великим гачком. Зверніть увагу, що тасьма не еластична, на відміну від в'язаній шапки. Закріпивши тасьму по всьому колу, ви можете зменшити розмір виробу. Тому краще залишити кінчики тасьми на виворітного стороні, щоб зав'язувати там непомітні вузлики, попередньо примірявши шапку.
3
Також шапку можна прикрасити, обробивши нижній край спеціальної обв'язкою - так званим «рачьім кроком». Для цього візьміть в'язальний гачок, нитки, і пров'яжіть кілька рядів стовпчиків без накидов в зворотному напрямку. Саме тому цей спосіб в'язки і називається «рачій крок». Якщо ви вибрали для прикраси нитки контрастного кольору, то краще доповнити шапочку пов'язаним квіткою з цих же ниток. Для цього переходите до наступного кроку.
4
Прикрасьте шапочку в'язаним квіткою. Якщо ви професіонал у в'язанні гачком, у вас буде величезний вибір способу в'язки квітки. Якщо вам потрібен плоский квітка, в'яжіть в стилі ірландського мережива. Стовпчики без накидов, вив'язані на ланцюжку повітряних петель виглядатимуть дуже витончено. Якщо ж ви хочете прикрасити шапку квіткою в стилі 60-х років, то в'яжіть прикраса кількома рядами, це додасть об'єм. Також приробити до квітки висячі елементи на повітряній ланцюжку.
Корисна порада
Перед закріпленням на шапочці квітку можна накрахмалить для збереження форми.