Як зробити дерев'яні іграшки.

У сучасних магазинах можна знайти практично будь-яку іграшку, від традиційних конструкторів до радіокерованих вертольотів. Але цінність іграшок, зроблених своїми руками, не йде ні в яке порівняння з фабричними.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Насамперед придбайте в будівельному магазині дерев'яні дощечки різних розмірів. Також подбайте про наявність пили, рубанка, молотка, маленьких цвяхів, наждачного паперу та інших необхідних інструментів.
2
Ви можете імпровізувати, але краще всього заздалегідь намалювати ескіз майбутньої іграшки . У ньому слід вказати точні розміри деталей.
3
Продумуйте послідовність роботи і методи скріплення деталей один з одним.
4
Найпростіше зробити дерев'яні іграшки з прямокутних дощечок. Для цього не обов'язково випилювати складні деталі лобзиком. Досить відрізати кілька дощечок потрібної довжини і створити з них виріб. Наприклад, спробуйте зробити літак. Підготуйте верхнє крило (5,0 * 25,0 * 1,5 см), нижнє крило (5,0 * 16,0 * 1,0 см), кермо і фюзеляж (5,0 * 31,0 * 1,5 см). З цією метою нанесіть на дощечки розмітку і по лініях ображати їх. Якщо необхідно, обстругати зайве і обробіть наждачним папером. Отримані деталі зберіть, щоб вийшов літак. При цьому дотримуйте симетрію. Деталі слід скріпити гвоздиками. Забивати їх акуратно, вони не повинні скривлюватися або виходити збоку або із зворотного боку деталі.
5
На наступному етапі спробуйте зробити більш складні дерев'яні іграшки. Хорошим прикладом є вітрильник. Для його виготовлення потрібно дві основні деталі - загострений з обох кінців корпус (11,0 * 26,0 * 1,5 см) і рейка для щогли. Додатково підготуйте шматок тканини для вітрила і прапора. Ображати по розмітці і обробіть корпус парусника, добре обточити рейку. Тепер виконайте з допомогою шила отвір в корпусі і вставте в нього щоглу. Виріжте з тканини вітрило і прапорець - закріпіть за допомогою клею.
6
Більш складні іграшки можна наділити колесами. Виготовити їх дуже просто. Для цього візьміть брусок циліндричної форми і відпиляйте від нього деталі товщиною близько 1,5 см. Це і будуть колеса. Кріпляться вони до корпусу різних іграшок на гвоздики.
Корисна порада
Використовуючи лише прямокутні дощечки і циліндричні бруски, можна створювати безліч цікавих іграшок. Все залежить від вашої фантазії.
Іграшки з дерева дуже подобаються дітям, особливо якщо вони зроблені батьківськими руками за безпосередньої допомоги самих хлопців. При цьому не потрібно бути професійним столяром, дерев'яну качку можна зробити навіть не володіючи якимись спеціальними навичками.
Вам знадобиться
  • - шматки дерева товщиною не менше 1 см
  • - шаблон
  • - принтер
  • - копіювальний папір
  • - лобзик або пила
  • - пилочки
  • - наждачний папір
  • - фарби
Інструкція
1
Якщо вам важко буде випилювати іграшку з товстого шматка дерева, ви можете зробити кілька однакових заготовок з фанери і склеїти їх за допомогою звичайного клею.
2
Знайдіть в інтернеті зображення качки з добре пізнаваним силуетом, збережіть його на свій комп'ютер, роздрукуйте картинку за допомогою принтера на аркуші форматом А4.
3
Розстелите на дереві копіювальний папір, зверху накладіть роздрукований малюнок, обведіть його по контуру, добре натискаючи на олівець чи ручку. Або виріжте малюнок і просто обведіть його чорним олівцем.
4
Випиляєте качку лобзиком. Відшліфуйте зрізи пилкою і наждачним папером, щоб дитина не скалку при грі руку.
5
Разом з дитиною розмалюйте качку з обох сторін.
6
Іграшку можна залишити цілою, а можна і розпиляти на 5-10 частин, створивши таким чином саморобний паззл, який дитина буде збирати і розбирати з величезним задоволенням.
Корисна порада
Замість качки можна взяти будь-який інший персонаж, що володіє добре впізнаваним нескладним силуетом.