Як змінити овал обличчя. Як зберегти овал обличчя в домашніх умовах.

Дуже часто людей не влаштовує їх зовнішність, дана природою. Вони намагаються всіляко змінити її. Але бувають випадки, коли просто змінити колір волосся або зробити манікюр недостатньо. Наприклад, якщо вас не влаштовує овал особи, то для його корекції доведеться вдаватися до різних хитрощів.
Інструкція
1
Найбільш радикальний і ефективний спосіб змінити овал обличчя - зробити пластичну операцію. Однак такий метод доступний небагатьом, та й користі здоров'ю він не приносить. Тому доводиться вдаватися до зорового зміни зовнішності.
2
Один з ефективних спосіб візуально змінити овал обличчя - це підібрати підходящу стрижку. Все залежить від того, яка у вас форма обличчя. Зазвичай виділяють круглу, довгасту, трикутну і квадратну форму. Для зорової корекції подовженого обличчя слід робити пишні короткі стрижки з чубчиком, які зможуть додати ширини. Не варто відрощувати довге волосся - так ви зробите обличчя ще більш витягнутим. Візуально звузити кругле обличчя допоможуть зачіски з довгим волоссям, або з короткими, але при цьому кінчики повинні бути «рвані». Пишні короткі стрижки не підійдуть - вони тільки додадуть додаткової ширини. Приховати недоліки трикутної форми обличчя допоможуть багатошарові стрижки з м'якою чубчиком. Дуже красиво виглядатимуть природні хвилі, але не варто робити зачіску пишною і об'ємною. Згладити різкі риси квадратної форми допоможуть пряме довге волосся, а також стрижки, які плавно огинають особа (наприклад, драбинка). Уникайте стрижок з чіткими різкими лініями.
3
Також відмінний спосіб скорегувати овал обличчя - правильний макіяж. Для цього використовують пудру різних тонів і рум'яна. Так для додання круглого обличчя подовженої форми слід на скроневу частину нанести пудру більш темного відтінку, а рум'яна накласти на вилиці, продовживши лінію до куточків рота. Для корекції трикутної форми слід більш світлу пудру нанести на передню поверхню обличчя, а на вилиці - більш темну. Для пом'якшення ліній квадратного обличчя потрібно темну пудру нанести на бічні поверхні і на нижню щелепу, а потім нанести на вилиці рум'яна, продовживши і звузивши лінію до скронь. Овальна форма обличчя в особливій корекції не потребує, тому можна тільки підкреслити її. Для цього нанесіть рум'яна на бічні поверхні знизу вгору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J8PHcgNaheE