Як замінити підшипник маточини.

Якщо під час експлуатації автомобіля ВАЗ 2108 чується сторонній шум в районі заднього колеса, то цілком ймовірно прийшов час поміняти підшипник маточини. Подальше користування технічним транспортним засобом з подібною несправністю, вкрай небезпечно.
Вам знадобиться
  • Домкрат,
  • підкладки під колеса,
  • ключ для гайок кріплення коліс,
  • універсальний знімач,
  • ключ для гайки кріплення маточини.
Інструкція
1
Для усунення виниклої несправності необхідно виконати наступне: - встановити автомобіль на рівну площадку, - зняти захисний ковпак гайки кріплення маточини колеса, - відпустити затяжку чотирьох болтів кріплення колеса, - відпустити затяжку гайки кріплення маточини колеса.- за допомогою домкрата встановити задню частину автомобіля на надійну опору, - включити знижену передачу в КПП і підкласти підкладки під передні колеса автомобіля.
2
Потім викручуються болти кріплення, і колесо знімається з маточини. Далі демонтується гальмівний барабан і гальмівні колодки.
3
Озброївшись універсальним знімачем, зніміть маточину з цапфи, а також зніміть внутрішню обойму підшипника, яка зазвичай залишається на цапфі.
4
На самій ступиці знімається стопорне кільце, після чого знімачем витягується підшипник зазначеного вузла. Далі всі деталі ретельно промиваються в гасі або дизпаливі, а потім в маточину запресовується новий підшипник, і в зворотному порядку здійснюється складання всіх деталей.
Корисна порада
Болти кріплення колеса необхідно затягувати із зусиллям до 95 Н/м.
Для установки ведених або ведучих коліс на автомобілі використовуються маточини , які, в свою чергу, кріпляться на вісь обертання підшипниками. Розглянемо, як виконати заміну підшипника задньої маточини .
Інструкція
1
Приготуйте необхідний інструмент: плоскогубці, викрутку, торцеву головку «на 24», два знімача - один для випрессовкі підшипника, а другий універсальний. Після цього послабте болти потрібного вам заднього колеса і включіть першу передачу. Під передні колеса встановіть противідкатні упори, потім за допомогою домкрата підніміть автомобіль і поставте опори під задню частину. Акуратно зніміть заднє колесо, на якому потрібно провести заміну.
2
Зніміть гальмівний барабан, разом з яким відбудеться від'єднання сальника, кілець внутрішнього підшипника і внутрішнього кільця зовнішнього підшипника. Проведіть витяг з маточини внутрішнього кільця внутрішнього підшипника, а потім за допомогою борідка і молотка вибийте зовнішні кільця обох підшипників.
3
Ретельно очистіть внутрішню порожнину маточини від мастила і перевірте поверхню на наявність тріщин, сколів, зносу. Заодно огляньте колодки і гальмівний механізм. Якщо ви помітили якийсь дефект, то краще замініть пошкоджену деталь. Після цього ретельно змастіть нутрощі маточини спеціальним мастилом для підшипників.
4
Знайдіть оправлення або металевий круг відповідного діаметру і з його допомогою запресуйте зовнішнє кільце в маточину. Не забудьте покласти в порожнину маточини приблизно дві чайних ложки мастила. Аналогічно встановіть зовнішнє кільце внутрішнього підшипника і запресуйте сальник, попередньо поставивши на місце внутрішнє кільце. Пам'ятайте, що сальник необхідно міняти при кожному знятті, не економте на цьому.
5
Помістіть гальмівний барабан на своє місце і встановіть внутрішнє кільце зовнішнього підшипника. Не забудьте попередньо протерти і змастити вісь. Закрутіть шайбу і гайку маточини , після чого встановіть колесо і зробіть регулювання підшипників.