Як позбутися від домашньої мошки.

Мошки - один з головних ворогів домогосподарок. Якщо з'явилася одна, то потрібно відразу насторожитися. Розмножуються вони миттєво і приносять велику кількість турбот. Вивести цих настирливих комах дуже складно, але, в принципі, можливо. Є кілька дієвих способів, які допоможуть позбутися від мошкари.
Інструкція
1
Для початку слід встановити причину появи комах в будинку. Є мошка плодова. Вона харчується органічними речовинами, відповідно, мешкає близько овочів і фруктів. Всі продукти, особливо ті, що куплені на ринку, варто перевіряти, ретельно мити і акуратно зберігати. Один згнилий апельсин може призвести до неприємних наслідків. Також існують грибні комарики, яких теж зазвичай зараховують до мошкам. Вони люблять вогкість і вологу і мешкають в грунті кімнатних рослин. Мошки можуть залетіти через відкрите вікно або двері, тому можна заздалегідь перестрахуватися і повісити спеціальну сітку.
2
Отже, ви визначили характер проблеми і тепер готові розібратися, як з нею боротися. Визначте місце проживання мошок і постарайтеся видалити причину. Якщо це згнилий фрукт, знайти його буде легко, але мошки мають особливість добре ховатися. Помийте раковину, переберіть всі упаковки з крупою. Можливо, прийдеться навіть прочистити водопровідні труби, так як на їх стінках можуть залишатися шматочки їжі, які й приваблюють комах.
3
Якщо кімнатні мошки завелися в грунті рослини, можна вивести їх за допомогою марганцівки. Полийте невеликою кількістю розчину землю. Для рослини марганцівка - добриво, а для мошок - отрута.
4
Щоб заманити комах в пастку, можна встановити мухоловку. В картридж, з якого витягується стрічка, вставте шматочок фрукта, привабливого для мошок, і вони злетяться на нього. Можна зробити мухоловку самому. Поставити на ніч склянку пива і накрити компактним диском. Мошки залетять всередину, але вибратися вже не зможуть.
5
Якщо описані вище засоби не призводять до ефективних результатів, можете скористатися хімічними засобами. Вони, безумовно, допоможуть вивести шкідників, але для людського організму також вважаються шкідливими. Використовуйте їх акуратно і уважно дотримуйтесь інструкції на упаковці.