Як чистити перепелині яйця.

Перепелині яйця - чудовий продукт. Вони не тільки корисні, безпечні, але й смачні. Причому вживати їх можна в будь-якому вигляді: як у вареному, так і в смаженому, як в маринованому, так і в сирому. Однак багатьох господинь хвилює питання, як правильно чистити дрібні яєчка від шкаралупи.
Інструкція
1
Сирі яйця зовсім не потрібно чистити, тобто їх достатньо розколоти ножем на дві половинки і вилити вміст на сковорідку або в необхідне блюдо. Або перепелині яйця при вживанні в сирому вигляді злегка вдарте ложечкою з одного кінця, видаліть осколки шкарлупок, прорвавши подскорлупную плівку, і вилийте вміст яйця в стакан або відразу випийте його.
2
Перепелине яйце, зварене круто, злегка пам'ятаєте в руках. Так як шкарлупка перепелиних яєць досить тонка, ламатися і кришитися вона буде добре і рівно. Разом з пленочкой зніміть шкаралупу з яйця, як панчоха в один прийом.
3
Якщо необхідно вшанувати велику кількість варених яєць, помістіть їх в глибоку емальовану або скляний посуд. Повністю залийте 9% -ним оцтом. Зачекайте 10 хвилин, з яєць зійде пігментна плівка, перепелині яйця побіліють, а ще через 30-50 хвилин, шкаралупа і зовсім повністю розчинитися, і яйця залишаться тільки в подскорлупной плівці. Промийте яєчка в кип'яченій воді і готуйте з них необхідну блюдо. Столовий оцет можна замінити лимонною кислотою. 3 ст. ложки сухої лимонної кислоти розчиніть в склянці води. І помістіть в неї перепелині яйця.
4
Щоб вшанувати перепелині яйця традиційним способом, перед варінням з одного кінця акуратно проколіть кожне голочкою. Після варіння помістіть в холодну воду на 10 хвилин, потім чистите також як курячі яйця.
Зверніть увагу
Перепелині яйця цінуються за свої унікальні властивості. Вони багаті вітамінами, мікроелементами та амінокислотами. В перепелиних яйцях в 2,5 рази більше вітамінів, ніж в курячих. А за кількістю фосфору, калію і заліза яйця перепелів обганяють курячі в 4,5 рази. Високий вміст лецитину дозволяє рекомендувати вживати сирі яйця для зниження рівня холестерину. І це абсолютно безпечно, тому що температура тіла перепілок дуже висока (42 С), вони стійкі до інфекцій.