Як налаштувати бортовий комп'ютер.

Багато автомобілістів приходять до необхідності установки бортового комп'ютера в автомобіль. Більшість воліють скористатися послугами фахівців з налаштування та встановлення, але за допомогою інструкції все це можна зробити самому.
Інструкція
1
Для підключення бортового комп'ютера до системи діагностики та контролю автомобіля, існує спеціальний роз'єм - діагностична колодка. Бортовий комп'ютер оснащений спеціальним роз'ємом, який повинен підходити до автомобільного. Якщо не підходить, то існують перехідники. Якщо ні перехідника, то за інструкцією потрібно визначити два контакти харчування, і один - діагностична лінія. Напряму кинути три цих дроти.
2
Після підключення треба налаштувати бортовий комп'ютер. Основні показання зчитуються з електронного блоку управління автомобілем при включеному запалюванні і заведеному двигуні. Як правило, існують два режими роботи комп'ютера. Це режим користувача і режим установок. В режимі установок і треба задати необхідні параметри відображення.
3
Спочатку визначити тип електронного блоку управління і вибрати його як основний зі списку, або надати комп'ютеру можливість автоматичного вибору. Потім вказати режим визначення кількості палива в баку і його витрата. Буває лінійне визначення за рахунок налаштувань блоку управління і ручне, в якому ви самі створюєте таблицю витрати і заносите дані, а бортовий комп'ютер по цій таблиці буде визначати витрата і показувати на дисплеї.
4
Далі в режимі користувача вибираєте ті параметри, які вам необхідно показувати на дисплеї. Це залежить від функціональних можливостей приладу. Обов'язково встановіть температуру включення вентилятора охолодження двигуна, тому що у різних автомобілів температура включення різна. Встановіть час і яскравість підсвічування дисплея.
5
Налаштувати бортовий комп'ютер за допомогою прикладеної інструкції не складно, але треба чітко розуміти, для чого потрібен кожен параметр.
6
Це основні параметри, що налаштовуються бортового комп'ютера, а решта зчитується з електронного блоку управління, і міняти їх варто тільки в діагностичному центрі.