Як змонтувати образ віртуального диска.

Частіше образ диска використовують для перенесення вмісту знімного диска на інший такий же носій з максимально можливою точністю. Однак існує клас програм, які можуть імітувати в операційній системі пристрій читання диска і використовувати в якості знімного носія сам файл образу. Процедура створення такого віртуального оптичного диска з файлу образу називається «монтуванням».
Вам знадобиться
  • програма Daemon Tools Lite.
Інструкція
1
Використовуйте для монтування образу диска, наприклад, одну з найбільш популярних програм-емуляторів віртуальних CD/DVD приводів з назвою Daemon Tools. Її безкоштовну версію Daemon Tools Lite з інтерфейсом російською мовою можна скачати на сайті виробника - http://daemon-tools.cc/rus/products/dtLite. Після установки програма з настройками за замовчуванням запускається разом із завантаженням операційної системи і поміщає свою іконку в трей («область повідомлень» панелі задач).
2
Натисніть піктограму Daemon Tools в треї правою кнопкою миші, і програма покаже контекстне меню. Наведіть курсор на розділ з назвою Virtual CD/DVD-ROM. Відразу після установки програма створює один віртуальний привід, але згодом ви можете його відключити. Якщо в цьому розділі всього один пункт («Установка кількості приводів»), то це означає, що в даний момент усі віртуальні приводи відключені. В такому випадку наведіть курсор на цей єдиний пункт і у випадаючому списку виберіть рядок «1 привід». Програма на кілька секунд виведе на екран табличку з написом «Оновлення віртуальних образів», а коли вона закриється, операційна система буде впевнена, що в комп'ютері стало на один оптичний привід більше.
3
Клацніть повторно значок програми правою кнопкою, знову перейдіть в розділ Virtual CD/DVD-ROM і наведіть курсор на рядок, що починається зі слів «Привід 0». В випав списку вам треба вибрати команду «Монтувати образ».
4
Знайдіть в діалоговому вікні файл, що містить потрібний образ диска і клацніть кнопку «Відкрити». Програмі буде потрібно кілька секунд, щоб змонтувати віртуальний диск в віртуальному приводі, а потім трапиться те, що сталося б, якби в реальний пристрій читання дисків вставили б реальний диск. Найчастіше при цьому операційна система знаходить на диску програму автозапуску і на екран виводиться меню диска.