Як намалювати овечку.

Маленька кучерява овечка - символ беззахисності, невинності і покірності. Це добре тварина - незмінний атрибут романтичних пасторалей, идеализирующих спокійне, розмірене сільське життя і наповнені любов'ю і ласкою відносини лагідних закоханих - пастуха і пастушки. Білосніжна овечка в красивих завитках пухнастою вовни своїм смиренним вдачею органічно вписується в сільську ідилію. Цей персонаж є улюбленим і в сучасному анімаційному мистецтві, бо овечки подобаються всім, а особливо - дітям.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Уявіть собі овечку , яку ви хочете намалювати: її позу, настрій, заняття. Можна почати малювання з тулуба овечки: воно дуже схоже на пухнасте хмару кучерявої шерсті. Намалюйте щось на зразок пишного хмаринки. Якщо овечка варто мордочкою до глядача (в фас), то хмаринці потрібно надати більш круглу форму, а якщо вона розташована боком - то намалюйте тулуб у вигляді довгастого хмаринки.
2
Тепер намалюйте головку овечки у вигляді невеликого овалу, звуженого до низу. Її розташування на тулубі-хмарці залежить від пози, в якій ви малюєте тварина. У овечки, яка дивитиметься на глядача, голова буде розташована приблизно в центрі хмарини, ближче до верху або низу - залежно від того, підняла вона голову або опустила і щипає травку.Еслі овечка на малюнку стоїть боком, намалюйте головку збоку від тулуба. Зверху на голові овечки намалюйте якусь подобу пишною мильної піни, так як кучерява шерсть обрамляє її мордочку.
3
Характерний елемент образу - довгі, стирчать в сторони вушка. Намалюйте два лепесточка-вушка, прикріплені до голівки (в її верхній частині) .Ушкі у овечки рухливі, і в малюнку їм можна надавати різні рухи. У спокійному настрої вушка у вівці стирчать в сторони і трошки вниз, якщо овечка сумна, то вушка у неї понуро повисають уздовж мордочки, а веселу овечку можна зобразити радісно скаче і з підстрибують вухами.
4
У верхній частині голови намалюйте круглі очі з маленькими зіницями. Якщо ви зобразите два великих кульки на лобі у овечки та подрісуете чорні крапки-зіниці, то у вас може вийти здивована овечка. Зіниці, спрямовані вгору, і маленькі бровки-рисочки «будиночком» додадуть їй мрійливий вигляд.
5
Носик овечки малюється характерним елементом у вигляді зірочки з трьома променями, або просто галочкою і розташовується в нижній - загостреною - частини голови. Також ніс можна намалювати чорним сплюсненим або витягнутим кружечком або двома точками-ніздрями.
6
Знизу до голівки прірісуйте нижню щелепу у вигляді половинки витягнутого еліпса. Залежно від вираження, яке ви задумали надати мордочці цього милого тварини, її пащу може бути відкрита або закрита. Жує соковиту зелену травичку овечка може бути також зображена з висунутим язичком.
7
Залишилося намалювати лише тонкі ніжки - вузькі прямокутники з примальованими до них роздвоєними ратицями у вигляді переверненої літери «М», і маленький хвостик - ще один невеликий клубочок «мильної піни». Поставте овечку на зелену галявину - намалюйте навколо неї багато свіжої і соковитої зелені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oSLAFZTMar4
Корисна порада
Якщо ви скачати маленькі грудочки з білої туалетного паперу або серветок і обклеїти ними тулуб і голову овечки, а інші деталі малюнка розфарбуєте фарбами або олівцями, то у вас вийде цікава картина в змішаній техніці.
Пухнаста овечка, схожа на білу хмару, відмінно впишеться в дитячу картинку із зображенням сільського пейзажу. Малювання цього забавного тваринного принесе задоволення всьому сімейству.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - альбомний аркуш;
  • - чорний фломастер.
Інструкція
1
Почніть промальовування овечки з рівного кола, накресленого в лівій частині альбомного листа. Верхню праву частину голови персонажа трохи витягніть. У вас повинна вийти фігура, що віддалено нагадує електричну лампочку класичної форми. Поверх витягнутого сегмента голови намалюйте хмарку з хвилястим контуром, схоже на каракулеву шапку.
2
Потім позначте на малюнку вуха тварини. Так як створювана овечка розгорнута боком до глядача, ви повинні намалювати одне повноцінне вухо на видимій стороні голови. Зробіть його у вигляді подовженого яйця, зображеного у вертикальному положенні. Дальнє вухо частково видніється з-за голови овечки. Намалюйте його у вигляді дуги, що починається від лівого краю верхньої узлісся і кінчається на лівій верхній частині кола голови.
3
У овечки два невеликих очі. Намалюйте їх у вигляді кіл у верхній частині голови. Відступите трохи вліво від середини кола голови і намалюйте поряд дві витягнуті фігури, що нагадують краплі або насіння рослин. Їх вузькі хвостики повинні дивитися на вуха. Опустіть коротку вертикальну риску від потовщених сторін крапель.
4
Намалюйте велике хмара з правого нижнього боку голови. Переднє вухо і голова повинні трохи перекривати край хмари. Лінія цієї фігури повинна складатися з безлічі дрібних хвиль, трохи розрізняються за розміром.
5
Між головою і тілом накресліть широку дугу. Вона стане нашийником для овечки. Під тулубом персонажа намалюйте чотири широкі, але короткі ніжки. Ближні кінцівки повинні бути трохи довше далеких.
6
Кожна нога вівці закінчується роздвоєним копитом. Щоб його зобразити, намалюйте на кінці кінцівки невелику окружність. Потім у лівій нижній частині кола накресліть маленький гострий трикутник, вістря якого спрямоване вгору.
7
Огляньте малюнок, зроблений олівцем. Якщо результат вас влаштовує, обведіть контури овечки чорним фломастером. Потім повністю зафарбуйте чорним кольором ноги, нашийник і очі персонажа. Копита заповніть кольором частково, залишивши недоторканими трикутники.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oSLAFZTMar4