Як відрегулювати холостий хід.

Система холостого ходу призначена для приготування горючої суміші при малій частоті обертання коленвала двигуна. Правильна установка холостого ходу, зменшить вміст СО у вихлопних газах і забезпечить надійну роботу вашого двигуна.
Інструкція
1
Читайте, як відрегулювати холостий хід двигуна на прикладі вітчизняних автомобілів ВАЗ: Прогрійте мотор до 70-80 град. Для цього необхідно проїхати 5-7 км, т.к. в режимі холостого ходу масло не зможе досить нагрітися.
2
Знайдіть в районі карбюратора гвинт малих оборотів, так званий «вінт кількості». Поряд з ним знаходиться «гвинт якості», тобто голка, регулююча подачу палива. Ці два гвинта необхідні для регулювання.
3
Налаштуйте вищеописаним «гвинтом кількості», задані обороти (для ВАЗ це 859 об/хв).
4
Регулюючи "гвинт якості», добийтеся максимальної частоти обертання двигуна.
5
При досягненні максимальних обертів, знизьте їх до номінальних «гвинтом кількості», і знову збільшуйте «гвинтом якості» до максимального.
6
При досягненні 840-850 об/хв встановіть «гвинт якості" до положення двигуна, що межує із зупинкою (двигун періодично трясе).
7
Після відверніть «гвинт якості» назад на 1/3 обороту, тобто отримаєте стійку роботу двигуна на максимально збідненої горючої суміші.
8
Проконтролюйте роботу системи. При оптимальному налаштуванні »гвинт якості» відверніть від кінцевого положення на 2,0- 2,5 обороту. Обороти двигуна повинні падати при обертанні «гвинта якості» в будь-яку сторону. Паливний жиклер системи повинен бути загорнутий до упору, а повітряний не повинен бути брудним.
9
Регулюйте холостий хід двигуна, грунтуючись на показаннях тахометра і газоаналізатора. Правильне регулювання дозволить підтримувати допустимий рівень СО у відпрацьованих газах. Зверніть увагу, що на автомобілях з великим терміном служби, після регулювання холостого ходу, іноді виникають проблеми при запуску холодного двигуна. В таких випадках «гвинт якості» трохи відкручують назад, але після цього стежте за рівнем СО.