Як розрізати гранат.

Гранат недарма подарував своє ім'я коштовного каменя. У гранатовому соку міститься значна кількість вітаміну С, він незамінний при профілактиці та лікуванні недокрів'я. На прилавках магазинів можна зустріти великий вибір напоїв на основі гранатового соку. Але безумовно корисніше і приємніше вживати цей незвичайний фрукт у свіжому вигляді.
Вам знадобиться
  • - стиглий плід граната;
  • - невеликий гострий ніж;
  • - обробна дошка.
Інструкція
1
Гранат - сезонний фрукт. Навряд чи ви знайдете його на полиці магазину навесні або влітку. Зазвичай плоди граната дозрівають пізньої осені. При покупці не варто орієнтуватися на інтенсивність забарвлення плоду. В залежності від сорту, вона може бути як блідо-рожевою, так і яскраво-яскраво-червоний. Головне, щоб плід не мав зовнішніх пошкоджень: вм'ятин, тріщин і подряпин на шкірці, темних плям.
2
Перед вживанням гранат, як і будь-який інший фрукт, слід ретельно вимити. Важливо також підготувати необхідний інвентар: ніж повинен бути невеликого розміру, з досить вузьким лезом і зручною рукояткою.
3
Покладіть гранат на обробну дошку і обережно зріжте верхівку (ту частину плода, де спочатку був квітка). Акуратно, намагаючись не пошкодити зерна, виріжте ножем білу серцевину. Зробіть неглибокі вертикальні надрізи на шкірці зверху (від зрізаної верхівки) вниз (до основи плоду граната), при цьому уважно стежте, щоб глибина надрізу була не більше 1-2 мм. Візьміть гранат в обидві руки, вставте великий палець правої руки в отвір з-під вирізаної серцевини і постарайтеся розламати плід на часточки, як зазвичай ділите апельсин. Гранат майже без зусиль з вашого боку розпадеться на декілька часток. Це дозволить зберегти цілими більшість зерен.
Зверніть увагу
В гранаті їстівні тільки рожеві або червоні зерна. Білі плівки і дрібні кісточки є нежелательно.В Останнім часом у продажу з'явилися гранати безкісточкового сорта.Свежевижатий гранатовий сік можна зберігати тривалий час, тому він швидко окислюється і втрачає всі свої корисні властивості.