Як усунути запах в туалеті. усунути запах в дачному туалеті.

Причин виникнення неприємних запахів в туалеті може бути багато. Тому перш ніж усувати їх, визначте, звідки вони йдуть. Тоді з цією проблемою впоратися буде набагато легше.
Вам знадобиться
  • - рідина для очищення труб;
  • - вентилятор;
  • - водопровідні прокладки;
  • - шпаклівка;
  • - вантуз або сантехнічний трос;
  • - полотенцесушитель або обігрівач;
  • - антибактеріальний засіб;
  • - таблетований очищувач для унітазу;
  • - будівельний фен.
Інструкція
1
Якщо запах йде з зливних отворів раковини, ванни або унітазу, швидше за все, проблема в звичайному засмітті. Придбайте будь-який засіб для очищення труб. Залийте його за рецептом, вказаною на етикетці. Залиште на ніч, щоб посилити ефект. Вранці кілька разів спустіть воду. Засмічення повинен усунутися.
2
Якщо запах йде з вентиляції, запросіть фахівців для перевірки витяжки. Можливо, вона засмітилася. Якщо перевірка не виявила ніяких збоїв у витяжці, встановіть туди невеликий вентилятор. Він буде примусово направляти потік повітря з квартири. Неприємний запах зникне.
3
Поміняйте прокладки в водопровідних кранах. Затягніть тугіше гайки. Повністю усунете всі течі близько вентилів. Неприємний запах може з'являтися через проблеми зі змішувачем. Якщо під раковиною немає спеціального сифона, запах може йти звідти. Поставте сифон або заміните раковину.
4
Перевірте, чи не потрапляє вода з ванної на підлогу. Можливо, стик між стіною і ванною недостатньо міцний. Тоді вода заливається під покриття підлоги і там гниє. За допомогою шпаклівки закладіть всі щілини і тріщини, через які може проходити вода.
5
За допомогою вантуза або сантехнічного троса прочистите коліно унітазу. Рідини для видалення засмічень не завжди справляються з харчовими відходами.
6
Іноді неприємний запах в туалеті з'являється через вологість. Повісьте автоматичний полотенцесушитель. Або поставте в туалеті обігрівач. Це найпростіші методи боротьби з вологістю. Промийте приміщення з антибактеріальним засобом - це допоможе уникнути появи грибка.
7
Відкрийте бачок унітазу. Перевірте його на наявність забруднень. Покладіть туди таблетований очищувач для унітазів. Зміцніть поршень, що подає воду. Вона не повинна постійно текти в унітаз.
8
Перевірте всі труби на наявність течі. Якщо вона є, поміняйте або відремонтуйте труби. Перевірте їх на наявність засмічень.
9
Провітрюйте приміщення. Залишайте двері відкритими якомога частіше. Це частково допоможе позбутися від вогкості в туалеті. Просушіть приміщення будівельним феном.
Зверніть увагу
Для заміни сантехніки запрошуйте фахівців. Якщо ви з'єднаєте деталі негерметично, запах дуже скоро повернеться.
Корисна порада
Поки шукаєте проблему неприємного запаху, використовуйте різні ароматизатори. Це допоможе замаскувати неприємний запах.