Як монтувати вікна.

Сьогодні вже ні для кого не є дивиною пластикові вікна . Будь-яка поважаюча себе компанія, яка виготовляє такі вікна, надає безкоштовні послуги з монтажу. Однак якщо все-таки з яких-небудь причин вам доведеться встановлювати пластикові вікна самостійно, нижченаведені рекомендації значно спростять вашу працю і допоможуть заощадити час.
Вам знадобиться
  • дриль, перфоратор, шуруповерт, будівельний рівень, олівець, витратні матеріали (свердла, дюбеля, металовироби, підкладки, монтажна піна).
Інструкція
1
Після того як ви демонтували старе вікно, необхідно підготувати нове до попереднього монтажу. Для цього зніміть всі стулки і частини, що відкриваються вікна. Потім акуратно видаліть штапики і вийміть склопакет з рами. Не забудьте видалити також захисну плівку з зовнішньої сторони профілю, так як згодом видалити її буде проблематично.
2
Далі вставляєте віконну раму в отвір, одночасно виставляючи її за рівнем в горизонтальній і вертикальній площинах. Перед цим не забудьте ретельно вичистити місце монтажу рами від сміття і дрібних каменів. Виставляючи раму за рівнем, користуйтеся дерев'яними або пластмасовими підкладками. Спочатку виставте раму по вертикалі, закріпивши в потрібному положенні дерев'яними клинами, а потім можна виставляти її по горизонтальному рівню. Прокреслите олівцем або крейдою мітки правильного положення рами, так як згодом при свердлінні вона може "піти" (зрушити з місця). Майте на увазі, що зазори між боками рами і стіною повинні бути по можливості однаковими (це залежить від рівня стін). Установка рами за рівнем - це найбільш складний і відповідальний етап монтажу, так як від нього залежить, наскільки довго простоїть вікно і чи буде воно без проблем відкриватися.
3
Потім просвердлюєте з боків рами отвори звичайним свердлом, так як усередині пластикового вікна є металевий профіль. Досить буде 3-4 отвори з кожного боку. Після цього скористайтеся перфоратором, якщо стіни будинку залізобетонні або вставте в дриль побідитові свердло, якщо будинок цегляний. Просвердлите в стіні отвори прямо через раму, однак при цьому уважно стежте, щоб не "пішов" рівень. Пам'ятайте мітки? Далі вставте в просвердлені отвори пластмасові дюбелі і закрутіть в них шурупи, надійно зафіксувавши раму. Точно так же кріпите раму зверху і знизу.
4
Далі встановлюєте пластикове підвіконня строго за рівнем і навішуєте стулки. Вставляєте склопакети, закріпивши їх штапиками. Відрегулювавши фурнітуру, можна приступати до завершального етапу. Задуває всі щілини між рамою і стіною монтажною піною. Можна при цьому скористатися монтажним пістолетом, а можна просто звичайним балончиком з трубкою. Майте на увазі, що монтажна піна має властивість розширюватися, тому всі шви необхідно заповнювати на 1/3. Пеніть потрібно знизу вгору.