Як відчистити монтажну піну.

Досить часто з цією проблемою стикаються не лише професійні монтажники, а й звичайні люди, які роблять ремонт у себе в будинку. Монтажна піна стала незамінна в багатьох випадках, пов'язаних з ремонтом: монтажем вікон або дверей. Буває, що вона потрапляє на одяг і тоді виникає актуальне питання - а як же позбутися від цієї в'язкої маси, яка липне практично до всього?
Інструкція
1
Видаляти монтажну піну з одягу найкраще, поки вона не засохла. Для цього в господарських магазинах, де ви купували монтажну піну, купуєте рідина для видалення макрофлексом. Також можна спробувати видалити піну розчинником, однак при цьому на одязі може залишитися пляма від розчинника (все залежить від якості тканини). Свіжа монтажна піна добре видаляється з одягу за допомогою очищеного бензину (тільки в жодному разі не використовуйте звичайний). Згодом простягає білизна із застосуванням "Ваніша". Якщо це остаточно не допоможе вам позбутися ненависного плями, купите в аптеці димексид (диметилсульфоксид) і спробуйте ім. До речі, даний засіб досить ефективно видаляє не тільки монтажну піну, але і суперклей.
2
Наступний спосіб вельми оригінальний, проте діє на 100%. Всі чудово знають, що монтажна піна боїться ультрафіолетового випромінювання. Дайте їй гарненько підсохнути. Багато часу це не займе, так як монтажна піна висихає досить швидко. Потім вивісите забруднену одяг на сонечко, прямо під прямі промені, якщо літо на дворі або скористайтеся ультрафіолетовою лампою. Можливо, що доведеться довго чекати, однак результат буде втішати. Піна зруйнується, і від плями не залишиться і сліду.
3
Якщо монтажною піною виявилися заляпані двері або підлогу, а вона вже встигла підсохнути, тоді вам доведеться видаляти її з поверхні механічним шляхом (зскрібати негострим ножем), так як очищаючі засоби в цьому випадку не завжди допомагають. До речі, з дерев'яних поверхонь видалити монтажну піну дуже легко. Зрізуєте ножем те, що можна зрізати, а залишки засохлої піни зачищаєте за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Таким же чином можна видалити засохлу монтажну піну з будь-яких поверхонь, але результат може бути не 100%. Проте ефект від цього все одно буде. Майте на увазі, що використовуючи грубу наждачку, ви ризикуєте подряпати поверхню, тому будьте акуратними.