Як зробити паперовий конверт. Як зробити конверт для компакт диска.

Незважаючи на те, що сьогодні звичайною поштою користується все менше людей, воліючи відправляти електронні листи, багатьом часто потрібні паперові конверти - в таких конвертах можна передавати записки, зберігати гроші, а також зручний паперовий конверт можна використовувати в якості упаковки для компакт-диска, записаного вручну на комп'ютері. Виготовити паперовий конверт можна кількома способами.
Інструкція
1
Для того щоб скласти конверт для зберігання CD і DVD-дисків, візьміть аркуш паперу формату А4 будь-якого кольору, потім зігніть його по діагоналі - так, щоб у вас вийшла заготовка з двома відстають один від одного кутами і загальним згином.
2
Зігнутий лист покладіть перед собою на рівну поверхню згином на себе, а потім складіть заготовку навпіл справа наліво, поєднавши правий кут фігури з лівим кутом. Розігніть заготовку. Верхній кут переднього трикутника загніть на себе під невеликим кутом, а верхній кут заднього трикутника загніть назад.
3
Відстань між згинами має становити як мінімум 12 см. Тепер вставте кути один в одного - ваш конверт буде готовий. Його перевага в порівнянні з іншими видами конвертів в тому, що в такому конверті є два відділення, а значить, ви можете зберігати і переносити в ньому два диска, забезпечивши їх збереження.
4
Є ще один простий спосіб виготовлення конверта - він підійде вам, якщо ви хочете зробити конверт для вітальної листівки або дружнього листа. Візьміть квадратний аркуш паперу будь-якого розміру - чим більше буде лист, тим більше буде конверт; зігніть квадрат по діагоналі.
5
Потім зробіть ще один згин посередині аркуша, так, щоб відігнутий кут стосувався зігнутою діагоналі, а потім зробіть згин на третину довжини листа і вставте кут із правим краєм. Відігніть кут назад в ліву сторону, в тому місці, в якому поєднуються відігнуті ліва і права третини листа, після чого розкрийте кут і розплющите його в невеликий кишеню. Верхню частину конверта загніть і вставте в отриманий кишеню. Конверт готовий.