Як зшити бампер в ліжечко. бампери для ліжечка зшити.

Усі молоді батьки знають, як багато речей потрібно придбати, для того щоб малюк відчував себе комфортно і затишно. Якщо деякі речі неможливо виготовити вручну, то якісь, навпаки, будуть радувати ваше око набагато більше, якщо ви створите їх самостійно, а не купите в магазині - наприклад, м'який бампер для дитячого ліжечка. Зшити його нескладно, він буде виглядати саме так, як ви захочете, а ви не будете обмежені вибором, представленим в магазині.
Інструкція
1
Придбайте п'ять метрів тканини шириною 110-150 см відповідного забарвлення і 2 метри поролону шириною в 150 см і товщиною в 1 см. Підбирайте тканину для бампера з натуральних матеріалів - підійдуть ситець, бязь, будь бавовна, батист і подібні матеріали . Виперіть тканину, щоб вона згодом не давала усадку.
2
Накресліть на тканині викрійку бампера, попередньо вимірявши ліжечко, потім зшийте деталі, що не зашиваючи один край для вставки поролону. У процесі зшивання деталей вшивається в них заздалегідь підготовлену декоративну оборку зі стрічки.
3
Поролон розмітьте на шматки потрібного розміру, які повинні бути на півсантиметра менше, ніж ваші тканинні деталі. Вставте в тканинний чохол поролонові деталі, а потім зашейте низ бампера на машинці або на руках.
4
Пришийте до зовнішніх сторонам бампера стрічки, зазначивши ті місця, які повинні бути потім прив'язані до ліжечка. Зазвичай достатньо зробити зав'язки по кутах бампера і посередині його поперечних сторін.
5
Замість поролону ви можете використовувати для заповнення бампера синтепон - він тонше і м'якше поролону і для багатьох зручніше в обробці. Також ви можете знайти в деяких швейних магазинах готову кольорову бязь з простьоганних синтепоном, прістроченним до її виворітного стороні - в цьому випадку вам достатньо взяти два шари такої бязі і виготовити з неї бортики для ліжечка, не використовуючи додатковий наповнювач.
Зшити бампер в дитяче ліжечко для захисту дитини від протягів і створення затишної атмосфери для немовляти під силу будь матусі. Бампер служить надійним захистом від ударів об жорсткі рейки, тому для малюка він просто необхідний.
Вам знадобиться
  • - відріз тканини,
  • - поролон товщиною в 1 см,
  • - мереживо довжиною трохи більше периметра дитячого ліжечка,
  • - атласна стрічка шириною 1- 2 см і довжиною 10 м
Інструкція
1
Щоб пошити бампер з окремими частинами для кожної сторони, виміряйте довжину, ширину і висоту всіх сторін дитячого ліжечка.
2
Згідно з отриманими розмірами намалюйте на папері 4 деталі бічних сторін ліжечка. Виріжте лекала.
3
Викройте з тканини всі деталі по дві штуки для внутрішньої і зовнішньої сторони. Роблячи викрійку, додайте припуски на шви по 1 см на кожній стороні.
4
Викроєні з тканини деталі обробіть на швейній машинці по краях рядком зигзаг.
5
Викройте 4 аналогічні деталі з поролону по паперовим викрійками, зменшивши їхні розміри на 0,5 см з кожного боку.
6
Наріжте 25 зав'язок довжиною 35-40 см з атласної стрічки. Обробіть краю стрічок.
7
На лицьову сторону деталей бампер а пришити мереживо вздовж верхнього краю на відстані 5 см від верху.
8
Намітьте місця кріплення зав'язок в кутах деталей бампер а і вздовж верхнього краю на однаковій відстані. Складіть стрічки для зав'язок навпіл і прикріпіть зав'язки в намічених місцях.
9
Складіть по два тканинні деталі від кожної частини бампер а зовнішніми сторонами один до одного так, щоб довгі частини прикріплених зав'язок опинилися всередині, а короткі кінчики виходили на 0,5 см через країв тканинних деталей.
10
Сострочіть всі деталі, залишивши на кожній частині бампер а по 20 см не зашитого нижнього краю. Через цей отвір виверніть всі состроченние деталі зовнішньою стороною назовні і вкладіть в них поролонові елементи.
11
Застрочити акуратно залишені отвори.
12
Повісьте отримані деталі бампер а на відповідні сторони ліжечка, закріпивши їх зав'язками до деталей ліжечка.
13
Крім мереживних воланів перед з'єднанням двох сторін кожної стінки бампер а можна нашити веселу аплікацію або кишенька для запасних пелюшок на внутрішню сторону.