Як укладати боб-каре. укладка боб каре будинку.

Незважаючи на те, що мода на зачіски видозмінюється з кожним роком, деякі стилі стрижок зберігають свою актуальність десятиліттями. Одна з таких стрижок - каре або боб. Завдяки витонченості і зручності, цій стрижці віддають перевагу жінки різного віку і професій. Незважаючи на те, що боб увазі коротке волосся, його можна різноманітно і красиво укладати.
Інструкція
1
Для створення простої і стильною повсякденної зачіски вам потрібно лак або мус для укладання, фен і кругла щітка. Вимийте волосся і висушіть їх, а в процесі сушіння феном завертайте кінчики волосся за допомогою круглої щітки всередину, просушуючи в такому положенні.
2
Якщо у вас є чубчик, виділіть її гребінцем і також підкрутіть кінчики всередину. Чубок зафіксуйте лаком, а решту волосся зачешіть назад і теж збризніть лаком.
3
Оригінально виглядає укладання каре з невеликим начосом - для виконання такої укладки розділіть волосся прямим горизонтальним проділом від вуха до вуха, а потім відокремте передні пасма волосся від задніх. Зробіть на задній частині волосся невеликий начісування і скрутіть волосся в валик. Те ж саме зробіть з передніми пасмами. Зафіксуйте зачіску лаком, а ззаду зміцните зачіску красивою шпилькою.
4
Довгий чубчик буде добре виглядати зі стрижкою каре, розділеної прямим вертикальним проділом. Просушіть волосся і струсіть їх пальцями, на які нанесено невелика кількість фіксуючого гелю, щоб створити ефект вологих волосся.
5
Якщо ви хочете створити ошатну вечірню зачіску, накрутіть волосся на великі бігуді і висушіть їх, а потім розчешіть пальцями локони і надавши їм потрібну форму, збризніть лаком. Ефектно виглядатимуть не лише кучері, але й випрямлені праскою волосся.
6
начесать волосся на лоб і розподіливши рівну чубок, випрямити волосся праскою, щоб отримати гладку і красиву зачіску як для робочої атмосфери, так і для дискотеки.
7
Крім того, ви можете зачесати вимите волосся вбік і висушити їх в такому положенні, а потім струсити зачіску і скропити її лаком - так ви отримаєте природну укладку, яка підходить для будь-якої події.