Як зав'язувати коси.

З давніх часів кращої жіночої зачіскою, підкреслює її красу, соціальний статус і навіть сімейний стан, вважалася коса. Плетені зачіски зустрічаються в культурі самих різних народів, навіть сьогодні дівчини, що володіють густими і довгими волоссям, нерідко воліють плести красиві і складні коси , дивуючи оточуючих своїми зачісками. Ви можете навчитися плести і зав'язувати кілька видів кіс, які зроблять ваш вигляд жіночніше і витонченіше.
Інструкція
1
Якщо ви хочете створити рельєфний візерунок на своїй голові, не докладаючи особливих зусиль, навчитеся плести французькі бічні джгути. Розділіть волосся проділом рівно посередині, а потім зафіксуйте одну половину волосся зажимом, щоб вона не заважала працювати з другою половиною.
2
Зачешіть волосся однієї з половин в напрямку потилиці, а потім виділіть пасмо волосся у особи, спрямовану до скроні. Скрутіть пасмо тричі і затисніть її правою рукою. Відокремте наступну пасмо лівою рукою так, щоб друга пасмо перебувала під першою і теж скрутіть її, після чого схрестіть з першої пасмом.
3
Перехрещені пасма затисніть правою рукою, розділіть їх і знову перекрутити. Відокремте наступну пасмо лівою рукою і перекрутити її і схрестіть з нижньої пасмом під верхньою пасмом. Змініть руки місцями, з'єднайте пасма в один джгут і візьміть їх правою рукою.
4
Продовжуйте плести джгут, поки не дійдете до шиї, а потім сплетіть косу-джгут з решти волосся. Зауважте кінець джгута гумкою. Повторіть те ж саме на другий половині волосся. Коли джгути будуть готові, подверніте їх кінці всередину і закріпіть шпильками, а зовні обв'яжіть їх стрічкою і зав'яжіть бант.
5
Ще один різновид плетених зачіски - це коса «Колосок», з якою зустрічався кожен. Незважаючи на гадану складність, ця коса плететься швидко і легко.
6
Волосся розчешіть і зачешите тому. Починайте плести косу з двох тонких прядок товщиною не більше 2,5 см, виділених з лівого і правого скроні. Схрестіть пасма ззаду так, щоб права опинилася над лівою, після чого з-під лівої пасма підхопите ще одну пасмо такого ж розміру і перехрестите її з правого пасмом так, щоб нова пасмо виявилася зверху.
7
Затисніть початок коси лівою рукою. Праворуч підхопите ще одну пасмо і перехрестите з лівого пасмом, помістивши нову пасмо зверху. Знову затисніть косу. Продовжуйте перехрещувати пасма попарно один з одним, поки не дійдете до кінця. Хвостик коси зав'яжіть обтягнутої гумкою і прикрасьте косу при бажанні стразами і красивими шпильками.