Як прикрасити дублянку.

Якщо ваша старенька дублянка втратила лиск і виглядає нуднувато, є можливість надати їй друге народження. Для цього необхідно проявити трішки фантазії, заготовити елементи обробки і мати пару вільних вечорів.
Вам знадобиться
  • Для прикраси дублянки знадобляться шматочки хутра, шкіри, замші (на вибір), тасьма, бісер, гачки або гудзики, ножиці, клей для склеювання шкіри.
Інструкція
1
Спочатку необхідно вирішити, що належить зробити. Якщо ви просто хочете трохи прикрасити поднадоевший фасон, тоді треба запастися бісером, тасьмою або щільною тканиною для аплікації. Якщо вам необхідно ще й трохи приховати що з'явилися потертості рукавів, кишень або коміра, тоді треба підготувати шматки хутра або шкіри для реставрації окремих ділянок.
2
Для закладення невеликих дефектів можна використовувати шматочки хутра з нижньої сторони манжет або отложного коміра, замінивши його штучним хутром або замшею.
3
Прикрасити дублянку можна подшив опушку підлоги і рукава яким-небудь пухнастим хутром. Обов'язково необхідно підбирати відтінок, який би гармоніював за кольором і не виглядав надто кричуще.
4
Непоганим варіантом буде окантовка рукавів і кишень шматочками шкіри або замші. Для створення єдиного стилю можна змінити петельки, замінивши їх також на шкіряні навісні. І підібрати до всього нові великі гудзики.
5
Ваша дублянка перетвориться, якщо обробити її спеціальною тасьмою. Необхідно тільки вибрати в спеціалізованому магазині таку, яка б ідеально підходила за структурою і відтінку. Непогано буде виглядати кручена або кручена. А гудзики в цьому випадку краще замінити на металеві гачки.
6
Для маскування невеликого плями або дірки на поле дублянки можна зробити аплікацію або вишивку бісером. Для аплікації підійдуть знову ж шматочки шкіри, вибір кольорів тут вже більш широкий. Спочатку на шматочках намалювати олівцем деталі візерунка, акуратно вирізати. Якщо це багатошарова аплікація (як, припустимо, будь квітковий варіант), то скріпити всі частини і акуратно пришити або приклеїти на підлозі. При використанні клею треба бути дуже обережною, використовувати тільки ті, які призначені для склеювання шкіри. Інакше з часом місця нанесення клею можуть загрубеть.
7
Вишивка бісером дуже трудомісткий процес, але результат виходить приголомшливий. Знову ж, перед початком роботи необхідно ретельно продумати малюнок і підібрати колірну гамму.