Як створити файл документа. Як створити документ на комп'ютері.

Експертами IT-технологій було виявлено, що більшість проблем, з якими стикаються початківці користувачі, це не які-небудь складні задачі, а дії, які не потребують великих знань. Приміром, як створити файл документа, як скопіювати текст і вставити його в інший документ. Створення файлу документа справа проста і легко виконується.
Вам знадобиться
  • Будь текстовий редактор.
Інструкція
1
Під файлом документа розуміється документ, який створений в будь-якому текстовому редакторі. А які текстові редактори ви знаєте? Їх досить багато, із стандартних рішень лінійки операційних систем Windows можна виділити «Блокнот» і WordPad. Досить відомий файловий менеджер Total Commander включає в себе окремий продукт - AkelPad, а пакет Microsoft Office може запропонувати створення текстового документа в додатку MS Word. Як бачите, додатків, в яких можна створити файл документа предостатньо.
2
Тепер давайте розберемо, як створити документ у вище перерахованих програмах. Одна з усіх існуючих простих програм по роботі з текстом - це «Блокнот». Його можна запустити з меню «Пуск», вибравши значок записної книжки зі списку стандартних програм. При запуску цього додатка автоматично створюється тимчасовий файл, який зберігається в призначену операційною системою папку. При виході з програми, на екрані з'явиться повідомлення з проханням підтвердити запит про збереження файлу. Також зберегти файл можна іншим шляхом: натисніть меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". У вікні, вкажіть шлях до папки збереження та натисніть кнопку «Зберегти».
3
Наступний текстовий редактор з набору стандартних програм Windows - WordPad. Ця утиліта також призначена для написання текстів і збереження, але тут можна форматувати текст, щоб при друку він виглядав красиво, і його було приємно читати. Принцип збереження файлу в цьому редакторі не змінився порівняно з минулим опонентом. Правда, інтерфейс цієї програми в операційній системі Windows Seven злегка змінився і замість звичних для всіх меню з'явилися окремі кнопки, що виглядає набагато зручніше. Для збереження файлу тепер достатньо натиснути єдину кнопку «Зберегти» із зображенням дискети.
4
В редакторі AkelPad принцип збереження документів такий самий, як і в блокноті, тому немає сенсу писати те ж саме. Текстовий редактор MS Word тримається особняком - з його допомогою можна не тільки додавати форматування тексту, а й опис деяких елементів, з'явилася можливість додавання гіперпосилань, макросів, вставок і т.д. У версіях цієї програми, починаючи з Microsoft Office 2007, панелі навігації повністю зникли і з'явилися вкладки для інтелектуального управління. Для збереження виділена окрема кнопка «Зберегти» у вигляді дискети, як у випадку WordPad в Windows 7. Також цю операцію можна зробити натисканням клавіш Ctrl + S.