Як зробити об'ємне сердечко.

Кожен користувач такого програмного продукту, як Adobe Photoshop, знає, що в цій програмі при бажанні та вмінні можна створити що завгодно: ретушувати фотографії, створювати об'ємні зображення і т.д. Кращим подарунком на день Святого Валентина може стати електронна листівка з об'ємним серцем.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Передбачається, що кожен читач цього матеріалу вже трохи знайомий з цим графічним редактором і дана програма вже встановлена на жорсткий диск. Тому запустіть програму і створіть новий файл, натиснувши меню «Файл», потім вибравши пункт «Новий». У вікні, виставте бажаний розмір файлу, можете встановити ширину і висоту рівними 500 пікселів.
2
Створіть новий шар, натиснувши кнопку «Створення нового шару» на відповідній панелі, яка знаходиться в крайньому правому куті. Виберіть інструмент «Овальний область» і намалюйте коло. Якщо вийшов еліпс, затисніть клавішу Shift і спробуйте знову.
3
Натисніть меню «Редагування», потім виберіть команду «Виконати заливку» (поєднання клавіш Shift + F5) і виберіть червоний колір.
4
Виберіть інструмент «Прямокутна область» і розділіть коло на 2 частини, рухаючи виділення зверху вниз. Натисніть меню «Редагування», потім виберіть команду «Вільне трансформування». Натисніть правою кнопкою миші на виділеній області та виберіть пункт «Спотворення». Тепер вам необхідно тягнути вугілля виділення, перетворюючи прямокутник в серце. Виконайте ту ж операцію і з іншою частиною кола.
5
Перейдіть до шару, на якому розташовано серце і двічі клікніть лівою кнопкою миші по іконці шару. У вікні "Стиль шару» перейдіть до вкладки «Внутрішня тінь». Навпаки режиму «Множення» необхідно вибрати колір, який буде значно темніше кольору нашого серця. Нижче необхідно задати наступні параметри: «Зсув» (19), «Стягування» (33) і «Розмір» (114).
6
Для додання обсягу серцю необхідно додати відблиски. Створіть новий шар, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + N. За допомогою інструмента «Овальна область» виділіть невелике коло, який розташовуватиметься в нижній частині серця. Виділення необхідно залити світло-червоним кольором. Зніміть виділення і натисніть меню «Фільтр», виберіть пункт «Розмиття», потім «Розумієте по Гауса». У вікні, виберіть масштаб 100% і значення «Радіус» рівне 16 пікселів. Тут значення можна варіювати, все залежить від отриманого кольору.
7
Для створення відблиску в середині нашого серця необхідно знову створити новий шар і з затиснутою клавішею Ctrl натиснути на шар з серцем. З'явилося виділення ділянки серця. Натисніть меню «Виділення», потім виберіть пункт «Модифікація», а потім пункт «Стиснути». Стисніть виділення до розмірів, які в два рази менше оригінального розміру. Виділення необхідно залити яскраво-червоним кольором, цього разу можна взяти колір ще світліше. Застосуйте «Розумієте по Гауса», як і минулого кроці. Не забудьте змінити в настройках шару, з яким зараз працювали, тип відображення - «Перекриття».
8
Останнім штрихом буде створення 2 відблисків під вигинами серця, виконуються точно так же, як і всі інші відблиски. Красиве об'ємне серце створено, тепер ваша черга подумати про його застосування.