Як підключити ТВ-вихід.

Персональні комп'ютери в наш час можна використовувати не тільки як друкарську машинку, але і як засіб розваги. Наприклад, можна за допомогою спеціального обладнання переглядати телебачення.
Інструкція
1
Спочатку придбайте абонентську приставку і ТБ-тюнер. Вони володіють двома видами сигналу: цифровим і аналоговим, які транслюються через Windows Media Cente і перекодовуються тільки в аналоговий.
2
Для початку встановіть і підключіть ТВ-тюнер і абонентську приставку через розгалужувач до мережі, так як всі точки доступу повинні мати живлення. Встановіть стаціонарний випрямляч напруги для персонального комп'ютера, щоб усунути перебої з живленням від мережі. Також встановіть станцію APS, щоб виключити аварійне відключення, яке зіб'є настройки.
3
Підключіть патч-корд від ТВ- виходу або абонентської приставки до ПК з додатком Windows Media Center. Прокладаючи кабель, зверніть увагу на його розташування. Простягайте його так, щоб уникнути механічних пошкоджень. Якщо у вас кілька персональних комп'ютерів, на яких ви хочете переглядати ТБ, необхідно до кожного підключати ТВ-тюнер і абонентську приставку.
4
Тепер підключіть інфрачервоний передавач до приставки і до комп'ютера, який йде в комплекті з абонентською приставкою. У ньому також є пульт дистанційного керування з додатковими функціями. Комп'ютер автоматично запропонує встановити необхідні драйвери для нового обладнання. Для повноцінної роботи виконайте перезавантаження вашого ПК.
5
Зайдіть в «Пуск» і виберіть «Виконати». Далі знайдіть команду «Параметри ТВ-тюнера» і виконайте пошук та програмування різних каналів. Вам буде доступна настройка чіткості «спійманого» каналу і якість звуку - налаштуйте ці параметри. Також можете зберегти всі канали в пам'яті під зручними для вас цифрами.