Як підключати автомобільний підсилювач.

Автомобіліст, бажаючий самостійно встановити аудіосистему в свою машину, може зіткнутися з проблемою з'єднання аудіокомпонентів один з одним, адже спосіб їх сполучення не завжди очевидний. Втім, якщо розібратися, то в такому підключенні немає нічого складного.
Інструкція
1
Підключіть до підсилювача плюсової провід від акумулятора (зверніть увагу, що він повинен володіти достатнім перетином), сигнальний провід від головного пристрою (за яким буде подаватися сигнал про включення підсилювача) і масу відповідно до інструкції або позначками на підсилювачі.
2
Підключати до підсилювача головний пристрій (магнітолу) слід не через ті виходи, до яких підключаються колонки без використання підсилювача, а через лінійні виходи передпідсилювача.
3
У більшості магнітол цих виходів не більш двох, що використовують конектори RCA (тюльпани). Якщо ваш підсилювач розрахований на обробку більшої кількості каналів (наприклад - чотирьох), вам буде потрібно скористатися разветвителями сигналу, Y-коннекторами.
4
При підключенні до підсилювача динаміків зверніть увагу на полярність підключення, вельми впливає на якість звуку.
5
Встановіть на підсилювачі частотні настройки відповідно до бажаної звуковий картиною і наявними в наявності динаміками.
Зверніть увагу
Підсилювач є досить помітним споживачем енергії в бортовій мережі. Деяким автомобілям при використанні потужних підсилювачів може знадобитися установка додаткового генератора.
Багато людей не можуть самостійно підключити підсилювач . Вони звертаються в спеціальні сервіси, при цьому віддаючи чималі гроші. Навіщо платити? Самостійно підключити підсилювач може навіть новачок.
Вам знадобиться
  • Підсилювач і роз'єми
Інструкція
1
В даний час більшість підсилювачів оснащується входами XLR і джек 1/4 дюйма. Таке оснащення дозволяє підключити микшер або інше обладнання, яке обробляє звуковий сигнал. Обов'язково потрібно врахувати, що роз'єми XLR і 1/4 дюйма, не мають однакових рівнів напруги. У цьому можна переконатися за допомогою тесту підсилювача. Роз'єми XLR мають більш низьку напругу, ніж джеки 1/4 дюйма. При підключенні потрібно звернути увагу на те, щоб був збіг рівня вихідного сигналу мікшера з вхідним рівнем сигналу підсилювача.
2
Більшість новачків не можуть або бояться підключати підсилювач самостійно. Саме для них є перевірений правило: не можна підключати підсилювач за допомогою двох різних входів. Приміром, не потрібно при підключенні використовувати провід або перехідник з 1/4 дюйма на XLR. Це призводить до подачі надмірного сигналу на низькорівневий роз'єм.
3
При підключенні потрібно велику увагу приділити виходам. Практично всі підсилювачі мають комплект, що складається з роз'ємів Speakon, Banana і/або роз'ємів 1/4 дюйма. Speakon являє собою роз'єм, що має додатковий замок, який потрібен для запобігання випадкового рассоединения. MDP являє собою роз'єм, в якому два виступаючих затиску. Роз'єми 1/4 дюйма такі ж, як в іншому обладнанні, тільки провід, який підключається до нього, має більший сортамент. Саме тому заборонено робити підключення звичайних проводів для того, щоб замінити 1/4 дюймові дроти для колонок.
4
Роз'єми Speakon найчастіше використовують люди, які бояться випадкового рассоединения. MPD-роз'єм забезпечує більш гнучку схему з'єднання акустичної системи. До такого роз'єму можна легко підключити зачищені оголені дроти. З перерахованих варіантів, самим небезпечним є вибір 1/4 дюймових проводів. Якщо роз'єм випадково торкнеться проводу металевою поверхнею, то відбудеться коротке замикання та пошкодження підсилювача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PCAB-BKCDnU
Зверніть увагу
При підключенні підсилювача рекомендується від'єднати акумулятор, щоб уникнути короткого замикання.