Як вивести мушок.

Плодова мушка-дрозофіла відноситься до сімейства комах, в якому налічуються тисячі різновидів особин. Поселяється в місцях, де відбувається вироблення продуктів бродіння і гниття. Відкладає до 400 яєць, через 24 години яйця розкриваються, і з них з'являються личинки. Личинки перетворюються на дорослу особину за 5 днів, тобто процес розмноження у дрозофіли дуже швидкий і якщо не вжити заходів по знищенню дорослих особин і не обробити місця відкладених яєць і личинок, то через кілька днів буде навала мушок . Для позбавлення від дрозофіли є кілька ефективних способів.
Вам знадобиться
  • - аерозоль від літаючих комах;
  • - хімічний засіб в квітковому магазині для боротьби з шкідниками в кольорах.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - це позбавитися від бродіння і гниття в квартирі, що запобіжить розвитку нових особин і позбавить харчування вже наявних комах. Переберіть всі фруктові та овочеві продовольчі запаси. Зіпсувалися продукти викиньте, всі залишилися ретельно промийте і просушіть. Це дозволить знищити кладки яєць і личинок.
2
Не залишайте на столі немитий посуд. Виносьте щодня відро для сміття і ретельно його обробляйте за допомогою хлорвмісних засобів.
3
Всю квартиру обробіть аерозолем від літаючих комах. Мушки гинуть практично миттєво після обробки. Але перед проведенням даного заходу прийміть індивідуальні заходи захисту, приберіть з квартири дітей, домашніх тварин, птахів, рибок. Упакуйте всі продукти і складіть їх в закриту шафу. Через 30 хвилин ретельно провітріть приміщення і проведіть вологе прибирання.
4
Якщо мушки з'явилися над квітковими горщиками, то вони вже встигли відкласти яйця в грунтову суміш. І тому тільки аерозолем їх не витравити.
5
Щоб вивести мушок з квіткових горщиків, потрібно пересадити квіти в новий грунт, пропарити старий або купити спеціальний препарат в квітковому магазині і обробити грунт.
6
Для пересадки квітів в новий грунт або для пропарювання старого необхідно акуратно викопати квіти, струсити землю з коренів, заражений грунт помістити в ємність, поставити на парову баню, закрити кришкою і пропарити протягом 4 годин. Потім ґрунтову суміш потрібно остудити, посадити квіти і полити слабким розчином марганцівки.
7
Для профілактики появи мушок-дрозофіл над квітковими горщиками необхідно проводити помірні поливи і не переволожити грунт.
8
Існують також методи боротьби з допомогою фумігатора з рідиною або пластинами від мух і розставлених пасток, але без усунення причини появи комах одними фумігаторами і пастками проблему не вирішити. До того ж, це дуже довгий і малоефективний метод.