Як додати відео в блог.

Кожен блогер на своєму сайті ділиться корисною і цінною інформацією з читачами, ця інформація повинна містити не тільки текст, а й відеозаписи різної тематики. Наявність відео пожвавить ваш блог, зробить його розкрутку ефективнішою, зацікавить відвідувачів і дозволить їм по-новому поглянути на ваш сайт і оцінити його контент. Вставити в блог відеозапис зможе навіть початківець блогер.
Інструкція
1
Якщо раніше ви ні разу не вставляли відео на сайти, переконайтеся, що у вашому браузері підтримується Flash Player. Для цього відкрийте розділ «Модулі» і виберіть опцію Flash Video Player. Коли плагін буде активований, натисніть в своєму блозі на кнопку створення нового запису, а потім у вікні редагування виберіть опцію, що дозволяє додати в запис мультимедійний файл.
2
За допомогою звичайного або flash-завантажувача закачайте на сервер блога потрібний відеофайл з комп'ютера. Клікніть на кнопку «Вставити в запис» - після цього ви побачите що з'явилася у вікні редагування записи заслання. В потрібному місці записи вставте наступний код: [flashvideo filename = videos/my-video.flv/]
3
Замість my-video.flv вставте посилання, яке ви отримали вище. Якщо ви не встигли її зберегти, відкрийте розділ управління завантаженими файлами і скопіюйте посилання на відео.
4
Якщо вас не влаштовує підсумковий розмір відео, розміщеного на сторінці, використовуйте атрибути width=n і height=n для зміни висоти і ширини ролика. Крім того, ви можете вказати потрібну висоту і ширину вікна з відеозаписом в настройках Flash Video Player свого браузера.
5
Найпростіше вставити в блог відеозапис, яка вже завантажена в інтернет і знаходиться на якому-небудь відеохостингу - наприклад, на YouTube. Для вставки відео з такого хостингу на сайт вам достатньо скопіювати код вставки для блогу, розміщений під кожним роликом на сервері, і вставити його в свій запис.