Як зав'язати нашийний хустку.

Шийний хустку - універсальний аксесуар, який може урізноманітнити будь-який образ, зробити строгий костюм елегантніше і жіночні, створити яскравий акцент на темному одязі та продемонструвати ваш смак і почуття стилю. Є безліч оригінальних способів зав'язування шийної хустки - всі вони підійдуть як для літньої прогулянки, так і для ділового наради.
Інструкція
1
Візьміть хустку і акуратно складіть його, а потім оберніть їм шию так, щоб кінці виявилися спереду і були симетричними. Сколите кінці хустки на шиї брошкою або заправте їх в спеціальне кільце або пряжку для шийних хусток. Цей спосіб зав'язування хустки відрізняється простотою і ефектністю, а правильно підібране прикраса або кільце підкреслить ваш образ, створюючи потрібну атмосферу.
2
Якщо у вас короткі гладке волосся, вам підійде хустка, зав'язана джгутом. Надіньте хустку на шию, направивши кінці вперед, а потім закрутіть його за годинниковою стрілкою, поки не отримаєте тугий джгут. Кінці хустки перенесіть назад і зав'яжіть позаду шиї. Чим довша хустку, тим довше у вас вийде джгут, а значить, тим більше обертів навколо шиї ви зможете зробити. Такий метод зав'язування добре поєднується з легкими і повітряними хустками.
3
Нестандартно і красиво виглядає асиметрично зав'язаний хустку. Додайте хустку на шиї кінцями вперед, але не робіть кінці симетричними - один кінець повинен бути довший іншого. Зауважте кінці хустки на одинарний вузол, притримуючи короткий кінець, а потім оберніть довгим кінцем підставу хустки. Зауважте хустку позаду шиї і вирівняйте складки.
4
Для того щоб створити за допомогою шийної хустки романтичний вигляд, перегніть хустку по діагоналі і надіньте його на шию задом наперед - так, щоб кут був спереду, а кінці ззаду. Кінці хустки перехрестите і перенесіть вперед, зав'язавши над кутом хустки красивим і рівним вузлом. Задрапіруйте хустку, щоб він виглядав витонченіше.