Як використовувати накладні вії.

Повезло тим, у кого від природи довгі пухнасті вії , але і тим, кому не дісталося такої розкоші, сумувати не варто. Накладні вії - безпрограшний варіант, який додасть погляду глибину і виразність, залежно від ситуації дозволить відчути себе впевнено або грайливо, допоможе підкорити чоловічі серця.
Інструкція
1
Накладні вії можуть бути просто довгими і густими, а можуть виглядати дуже оригінально або навіть екстравагантно, як, наприклад, вії зі стразами або з хутра. За допомогою накладних вій можна моделювати не тільки глибину і розріз очей, але і форму обличчя, створюючи потрібний візуальний ефект залежно від обраного способу і настрою.
2
Колір накладних вій вибрати не складно. Власницям теплого тону шкіри підійдуть вії коричневого кольору, а власницям холодного блакитно-рожевого тону шкіри краще вибрати чорні вії.
3
Перед покупкою слід переконатися, що на матеріал, з якого виготовлені вії, немає алергічних реакцій. У тих, у кого дуже чутливі очі, і у тих, хто носить контактні лінзи, накладні вії можуть викликати надмірне навантаження на очі.
4
Наклеювати вії зручніше дрібними пучками, так що можна їх розрізати на підходящі відрізки. Якщо вії дуже довгі, їх можна трошки підстригти.
5
Наклеювати вії краще відразу на підводку, при цьому слід пам'ятати, що клей наноситься тільки на самі вії, але ніяк не на повіки. Давши клею трохи підсохнути, слід почати прикріплювати їх у напрямку від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Притискають війки від середини до країв, даючи їм кілька секунд на те, щоб приклеїтися.
6
Потім слід перевірити, наскільки добре прикріпилися вії, акуратно порухати їх в різні боки. Далі вже можна наносити ще одну лінію підводки і скористатися тушшю. Підправити напрямок війок можна щипчиками для завивки вій, але діяти при цьому потрібно дуже акуратно.
7
Зняти накладні вії можна, просто потягнувши за зовнішній край або завдавши на повіки трохи крему або засобу для зняття макіяжу. Давши трохи часу клею на те, щоб він розм'як, потрібно потягнути пучки війок за зовнішній край.
8
Після використання війки слід промити водою (можна з милом), видалити пінцетом залишки клею і покласти в футляр. Накладні вії - вже самі по собі прикраса, тому не варто наносити занадто яскравий макіяж і зловживати тушшю, інакше образ стане занадто театральним.
9
Не надто привабливо виглядатимуть вії на жінках з дуже великими рисами обличчя. Війки зорово їх збільшать ще більше і додадуть неприродний вигляд. Щоб візуально розширити обличчя, можна прикріпити довгі вії тільки на зовнішні куточки очей.