Як зробити солярку.

З приходом зимових холодів власники дизельних автомобілів, як ніхто інший, дуже гостро відчувають на собі якість реалізованого в роздрібній мережі дизельного палива (солярки). Коли температура навколишнього повітря за одну ніч опуститься нижче +5 градусів, а в баку ще залишилася річна солярка, то вже може виникнути проблема ранкового запуску дизельного двигуна.
Вам знадобиться
  • депрессорная-диспергирующую присадку.
Інструкція
1
Одним з методів подолання сформованої ситуації - додавання в паливо депрессорная-диспергирующих присадок, з метою зробити солярку з "літньої" - "зимову", яка не втрачає своїх властивостей і при температурі навколишнього повітря мінус 15 градусів морозу.
2
У багатьох торгуючих організаціях можна познайомитися з матеріалами рекламного характеру, пов'язаними з присадками, які, при додаванні в паливо, роблять літню солярку - зимової. У рекомендаціях йдеться, що присадки можна додавати при температурі, аж до + 5 градусів. Але таке твердження, м'яко кажучи, вводить автовласників в оману.
3
Тому що додавати хімічну присадку можна тільки в прозоре дизельне паливо, а в помутнілої, в якому вже почався процес кристалізації парафіну, ні в якому разі не можна. Подібна дія призведе абсолютно до зворотного ефекту. Кристали парафіну осядуть на дно паливного бака, в районі топлівозаборніка, і парафін так заб'є паливопровід і фільтр тонкого очищення, що власнику не залишиться нічого іншого, крім переміщення машини в теплий гараж на період до декількох годин.
Зверніть увагу
І ще одна особливість зазначених присадок: їх можна додавати тільки в бак, який не містить води. Тому підготуватися до зими треба заздалегідь, і пізньої осені обов'язково злити кондесат з паливного бака.