Як зав'язати шарф взимку.

Взимку люди, як правило, замислюються про те, щоб одяг захищала їх від холоду і тільки потім думають про те, що вона повинна бути стильною. Навіть в теплій зимовому одязі можна виглядати красиво і модно - наприклад, це можна довести, пов'язавши незвичайним способом теплий зимовий шарф, без якого в холоду не обходяться ні дівчини, ні чоловіка.
Інструкція
1
Одночасно недбалий і красивий образ ви можете створити, накинувши шарф на плечі і перекинувши один його кінець через протилежне плече. Цей метод має серйозний недолік - шарф, зав'язаний таким способом, не захищає свого власника від холоду і служить тільки декоративним цілям.
2
Набагато ефективніше буде зав'язати шарф «паризьким вузлом» - в цьому випадку ви будете виглядати модно і не замерзнете. Складіть шарф навпіл і покладіть його на плечі так, щоб одним з кінців шарфа стала петля.
3
Два кінця, що опинилися з іншого боку, просуньте в петлю і підтягніть вузол до шиї. Такий вузол в деяких джерелах називається також європейським або італійським. Він відмінно підходить як жінкам, так і чоловікам, а носити його можна з пальто, курткою чи легким плащем.
4
Накиньте шарф на шию кінцями назад, а потім перехрестите кінці шарфа за спиною і поверніть їх вперед. Такий спосіб зав'язування збереже ваше тепло, а вільно звисаючі кінці шарфа будуть виглядати стильно і красиво.
5
Для того щоб зав'язати шарф квадратним вузлом, оберніть його навколо шиї, підтягнувши один з кінців шарфа, щоб вони були асиметричними, а потім перехрестите кінці і просмикніть довгий кінець в петлю зверху вниз.
6
Оберніть короткий кінець шарфа довгим і знову просмикніть його в петлю. Затягніть вузол, потягнувши за кінці шарфа. Цей вузол підійде до будь-якої класичної одязі, а також підкреслить неформальний вигляд свого власника, якщо той воліє нестандартну одяг, яка говорить про його індивідуальності.