Як зав'язувати жіночий шарф.

Жіночий шарф - такий же повноцінний аксесуар, що доповнює повсякденні і нарядні образи жінки, як і інші аксесуари: сумочки, ремені, кільця, шпильки і багато іншого. Такий шарф не обов'язково повинен бути теплим - він може бути легким, напівпрозорим, нести декоративну функцію і створювати певний настрій у людей, що спостерігають за вами і вашим виглядом. Уміння ефектно пов'язати шарф або шийну хустку дозволить вам виглядати стильно в будь-якій ситуації і в будь-якій обстановці.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно зав'язати квадратний хустку або палантин, складіть його по діагоналі і пов'яжіть на шию так, щоб кут дивився вниз, а кінці були обгорнуті навколо шиї. Зав'яжіть кінці шарфа попереду, фіксуючи кут, і розправте його.
2
Також палантин можна згорнути в смугу шириною близько 10 см, а цю смугу обернути навколо шиї і зав'язати у вузол. Якщо хустку короткий, кінчики залиште висіти вільно або сховайте їх під одягом. Якщо кінці виходять довгими, обв'яжіть їх один або два рази навколо шиї, а для декоративності кінці можна скрутити джгутом.
3
Трикутний шийну хустку зігніть в нешироку смужку і оберніть його навколо шиї, направляючи кінці тому. Кінці хустки оберніть навколо шиї стільки разів, скільки буде потрібно, і зав'яжіть невеликий вузол збоку. Такий спосіб зав'язування добре підходить для легких шовкових хусток.
4
Кінці хустки можна і не заводити назад - смугу, в яку ви згорнули шийну хустку, накиньте на шию і зав'яжіть під підборіддям не надто тугим вузлом. Кінці хустки перекрутите в джгути і оберніть навколо хустки, зав'язаного на шиї. Такий хустку буде нагадувати ошатне намисто і підійде до вечірнього вбрання.
5
Довгий і ошатний шарф може оживити будь суворе вечірнє плаття, якщо ви задрапіруете його на плечах, а потім зав'яжете асиметричний вузол, залишивши довгі кінці красиво звисати вниз.
Шарф - це одне з найпростіших в'язаних виробів. Рукодільниця може почати з нього відточувати свою майстерність. Ця річ не вимагає складних викрійок і хитромудрих узорів; акуратно виконана, вона не стане припадати пилом в глибині шафи. Зв'язати жіночий шарф ви можете з пряжі будь-якої структури і забарвлення, в тому числі з різнокольорових залишків. Візьміть прямі спиці, потренуйтеся у виконанні обраного візерунка і приступайте до роботи.
Вам знадобиться
  • - дві прямі спиці (або декілька різних по товщині);
  • - пряжа (одно- або різнобарвна);
  • - гачок;
  • - ножиці .
Інструкція
1
Оберіть м'яку і приємну в шкарпетці пряжу і оптимальний трикотажний візерунок для шарфа. Рекомендується двостороннє в'язання, щоб при використанні готового виробу виворітна сторона не впадала в очі. Наприклад, зв'яжіть зразок полотна хусткової в'язкою (у кожному ряду виконуються тільки лицьові петлі).
2
На основі одних тільки лицьових петель можна створити досить цікаву річ. Наприклад, використовуйте меланжеву пряжу - вона декоративна сама по собі. Можна також взяти шарф з ниток двох і більше кольорів, роблячи послідовні смуги. Нарешті, оригінальне за структурою і зовнішнім виглядом в'язання у вас вийде, якщо при роботі чергувати спиці різної товщини (наприклад, від №№3,4 до 9 і 10).
3
Освойте будь-яку еластичну гумку, так як цей візерунок надзвичайно зручний для в'язання шарфа. Особливою популярністю серед рукодільниць користується так звана англійська резинка - вона виглядає досить ефектно. При цьому час на виконання речі потрібно небагато, так як еластичне полотно досить об'ємно і дозволяє швидко досягти необхідної довжини.
4
вив'язувати англійську гумку в такій послідовності: - наберіть на спиці парна кількість петель згідно необхідної ширині майбутнього шарфа; - в'яжіть перший ряд, послідовно чергуючи кромочную, лицьову і виворітну петлі. Закінчуйте кромочної; - у другому ряду робіть такі чергування (крім першої і останньої кромочної): лицьова, накид і зняття виворітного петлі без пров'язування; - третій ряд в'яжіть, як перший, і продовжуйте виконувати гумку за зразком.
5
Відміряйте довжину в'язаного полотна. Зазвичай жіночі шарфи в'яжуть досить довгими, що дозволяє створювати красиві відвороти. Ці вироби можуть мати довжину від 80 см до пари метрів. Якщо робота здалася вам завершеною, закрийте петлі останнього ряду.
6
Зробіть бахрому на жіночий шарф - якщо ви збираєтеся носити його поверх верхнього одягу, вона додасть виробу додатковий шарм. Для цього вам потрібно нарізати пучки пряжі приблизно в 21 см (їх ви складете навпіл; залишиться запас для фіксуючого вузла; в підсумку вийде бахрома в 10 см завдовжки). Чим товщі будуть нитяні пучки, тим більш пухнастими вийдуть кінці шарфа.
7
Протягуйте бахрому за допомогою гачка в кожну другу крайову петлю шарфа. Зауважте акуратний вузлик і підрівняйте кінчики ниток гострими ножицями.
Корисна порада
«Хвостик», що залишився від робочої нитки після набору петель, що не відрізайте занадто коротко. Він стане частиною бахроми.