Як прикрасити валянки.

Якщо раніше валянки вважалися атрибутом сільських жителів, у яких немає смаку, то сьогодні валянки - це модна і тепле взуття, яка давно перестала бути однотонною і нудною. Багато дизайнерів розробляють оригінальні валянки, а деякі майстри клеять валянки вручну, створюючи яскраві й неповторні візерунки на халявах. Ви теж можете перетворити прості покупні валянки в ексклюзивну і яскраве взуття, прикрасивши їх сучасними декоративними матеріалами.
Інструкція
1
Для початку гострими ножицями розріжте халяву валянка спереду, щоб в центральній частині валянка вийшов довгий вузький «мова», а потім розмітьте шилом лівий і правий край халяви на отвори.
2
Дироколом для тканини виконайте отвори і встановіть в них металеві люверси.
3
Візьміть пряжу будь-якого кольору і зв'яжіть новий «мова» для валянок, що повторює форму повстяного «язика». Закруглите низ заготовки, а також окремо зв'яжіть вузький кант з пряжі, яким ви відбудешся краю халяви поруч з люверсами.
4
Окремо зв'яжіть нешироке полотно, з якого ви створите декоративний відворот на верхньому краї халяви. Пришийте кант до валянків, потім пришийте мову. В'язаний відворот пришити до атласному підкладали відповідного кольору, а потім нашейте його вручну на верхній край валянка.
5
Загорніть відворот так, щоб в'язана частина була нагорі, а атласна всередині. Заздалегідь підготуйте декоративний матеріал для валянка - це можуть бути бути готові аплікації, мереживне полотно, фрагменти якого-небудь текстильного прикраси. Наприклад, якщо ви використовуєте мереживні квіти, нашейте їх вручну дрібними стібками на зовнішню сторону халяви, а потім зв'яжіть гачком довгий ланцюжок з повітряних петель і обшийте декоративну апплікцію цієї ланцюжком по контуру.
6
За таким же принципом прикрасьте другий валянок, а в люверси проденьте шнурки. Тепер валянки виглядають ошатно і незвично.