Як зшити рюкзачок.

Сьогодні на прилавках магазинів є абсолютно все, що душа може побажати, особливо в дитячих відділах. Але якщо ви дійсно хочете порадувати і здивувати свою дитину, то прекрасним подарунком для нього буде рюкзачок , зшитий вашими руками.
Вам знадобиться
  • - тканина,
  • - ножиці,
  • - блискавка,
  • - яскраві нитки,
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Підготуйте швейну машинку та ножиці. Виріжте з уже непотрібних джинсів або відрізу джинсової тканини квадрат розміром 50х50 см. Це буде основний матеріал для виготовлення рюкзачка. Підберіть блискавку довжиною 35 см і нитки № 10, бажано якісь яскраві.
2
Виріжте з основного матеріалу один полуовал розміром 35х25 см, а другий - 25х25 см, ці розміри включають припуски на шви.
3
Той полуовал, який поменше, прикрасьте який-небудь аплікацією або вишивкою, тому що це буде зовнішня сторона рюкзачка. Можна нарядити його в першу букву імені вашої дитини. Виріжте її з джинсів, розмір - 12х10 сантиметрів і пришити до овалу яскравими нитками. З такою прикрасою цей рюкзак вже точно не буде схожий ні на один інший.
4
Більший полуовал перебуватиме з боку спини. Це відмінне місце, де можна додатково розташувати кишеньку для носової хусточки або потайною кишеньку для грошей. Для цього виріжте прямокутник 12х10 см і пристрочите до тканини з відступом 6 см від верхнього краю.
5
Щоб з'єднати обидва овалу, виріжте дві смужки по 37 сантиметрів завдовжки і 3,5 см шириною. З'єднайте їх, нашів по краях «блискавки», використовуючи які-небудь яскраві нитки, які будуть сильно виділятися на основний тканини. У вас вийде одна смужка з блискавкою посередині. До цієї смузі з обох сторін (ті, які є шириною вироби) пришийте заздалегідь вирізані прямокутники розміром 7х14 см. Це будуть «боки» рюкзачка.
6
Підготуйте лямку. Для цього буде потрібно вирізати готову або зшити з шматочків ще одну смужку розміром 7х90 см. Складіть її навпіл і прострочіть на машинці зигзагом.
7
Тепер підготовлені напівовалом прикладіть один одному їх нижніми частинами (частини однакові за розміром). Смужку з «блискавкою» пристрочите до зовнішньої частини (прикрашений полуовал), а потім до внутрішньої (той, що трохи менше). Лямки вставте в бічні шви з відступом 2 см від низу.
8
Останній крок - закріпіть лямку нагорі і зробіть петельку. Для цього пришити її до центру спинки, попередньо склавши рівно навпіл з відступом в 4 см від згину лямки.