Як зняти обмеження швидкості.

Все параметри роботи сучасного, високотехнологічного двигуна закладаються виробником в електронний блок керування силовою установкою - ЕПП, який розміщується в салоні автомобіля, під передньою панеллю. Як правило, конструктори встановлюють програмне забезпечення, що обмежує розвиток максимальних обертів двигуна, і, відповідно, автомобіль обмежується в наборі максимальної швидкості.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер,
  • спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Для внесення змін в параметри, встановлені на заводі-виробнику, по роботі двигуна, необхідно виконати процедуру, іменовану "чип-тюнінг".
2
Зміна попередньо встановлених параметрів електронного блоку управління двигуном необхідно довіряти тільки фахівцям високої кваліфікації, які мають вищу освіту.
3
За бажанням замовника може бути зроблено зняття обмеження в наборі швидкості автомобілем. Для досягнення бажаного результату в блок керування можна інсталювати програму "Спорт", яка змінить параметри роботи двигуна з "помірних", встановлюваних в заводських умовах, на "спортивні".
Зверніть увагу
Незважаючи на збільшення потужності двигуна і зняття обмеження швидкості автомобіля, власнику необхідно враховувати той факт, що внесені зміни, неминуче тягнуть за собою скорочення термінів експлуатації машини, а також вимагають більш високої професійної підготовки водія для керування подібним автомобілем.
Корисна порада
Перш ніж зважитися на "чип-тюнінг", необхідно ретельно зважити всі "за" і "проти", і тільки після цього, з холодною головою, приймати рішення про внесення змін в параметри робочих процесів силового агрегату.