Як вибрати глушник.

Глушитель - один з найважливіших компонентів системи випуску відпрацьованих газів, що знижує звук вихлопу. На авторинках і в магазинах автозапчастин представлений широкий вибір глушників для всіх моделей авто. Шлях до правильного вибору агрегату лежить в оптимальному поєднанні ціни і якості виробу.
Інструкція
1
Для виготовлення глушників застосовується нержавіюча, алюмінізірованной, аллюмоцінковая або чорна (звичайна) сталь.Наіболее кращою є алюмінізірованной як вельми стійка до корозії, і при цьому трохи дорожча, ніж чорна. В Європі проста сталь вже давно не використовується при виробництві глушників. Приміром, глушник з чорної сталі, в середньому, служить близько року. З якісної алюмінізірованной стали - близько 3-6 років. Чорна сталь має характерний чорний колір. Глушник може бути пофарбований сріблястою фарбою, але це ніяк не впливає на термін його служби.
2
Глушитель з нержавіючої сталі рідко пропонується в роздрібній мережі, і, як правило, є оригінальною деталлю. Справа в тому, що такі глушники відчутно дорожче звичайних. І купівельні переваги складаються не на їх користь. Більшість із пропонованих глушників - з алюмінізірованной сталі.Тюнінговие та спортивні глушники є найнадійнішими і найдорожчими з пропонованих. Залежно від виробника, вони можуть бути алюмінізірованной, з нержавіючої сталі або комбінованими.
3
За своїм внутрішнім пристрою глушники розрізняються по влаштуванню перегородок і перфорованих труб, по рівню звукопоглощения, за обсягом і наявності подвійного шару корпусу. Перший показник характеризує відповідність глушника і встановленої на конкретному АВТОСИСТЕМА вихлопу. Від другого заздрості не тільки рівень шумності при роботі, але і стійкість до термічних впливів і стійкість до видування.
4
При виборі глушника в першу чергу слід звернути увагу на країну і фірму, виготовила деталь. Це зазначено в сертифікаті, який зобов'язаний пред'явити продавець. Турецькі і польські виробники не особливо піклуються про якість. Але їх придбання все ж вигідніше, ніж продукція невідомих і маловідомих фірм.Далее слід звернути увагу на масу глушника: як правило, чим легше виріб, тим воно гірше.
5
Глушитель повинен бути максимально ідентичний оригінальному за формою і за розміром. Зварні шви повинні бути якісними і без складок на трубах. Штамп виробника повинен мати вигляд вибитого логотипу, а не наклейки. Слід побоюватися виробів, пофарбований сріблянкою, зі слідами деформації або спроб монтажу. Вартість глушника зазвичай обернено пропорційна якості.
Зверніть увагу
Надзвичайно важливо перевірити геометричні параметри купується вироби. Від цього залежить установка і стиковка глушника з іншими частинами вихлопної системи.
Корисна порада
Купувати глушник рекомендується в спеціалізованому магазині, де зможуть надати докладну інформацію про виробника, матеріалі, сертифікатах і гарантії на виріб.