Як вибрати хокейну форму.

Той, хто вирішив всерйоз зайнятися хокеєм, повинен знати: цей вид спорту не тільки один з найдорожчих, але й один з найбільш травмонебезпечних з нині існуючих. Для того, щоб звести ризик отримання травми до мінімуму, необхідно правильно підібрати хокейну форму та екіпіровку.
Вам знадобиться
  • Спортивний магазин, сума від шести тисяч рублів.
Інструкція
1
Шолом є найважливішим атрибутом хокейної форми, адже він відповідає за безпеку вашої голови. Вибираючи шолом, звертайте увагу на те, щоб він зручно сидів і добре кріпився. З внутрішнього боку у нього обов'язково повинна бути м'яка протиударний прокладка.
2
Не менш важливим елементом хокейної екіпіровки є нагрудник, так як він відповідає за безпеку вашої грудної клітки, ребер і хребта. Нагрудник повинен бути міцним і в той же не повинен обмежувати рухливість. Нагрудники для нападників робляться більш легкими, для захисників - більш важкими.
3
Вибрати такі частини хокейної форми, як рукавички, налокітники та наколінники, простіше. Вони повинні бути зручними і не спадати під час гри - ось, мабуть, і всі вимоги до них.
4
Вибираючи хокейну екіпіровку, не забудьте про труси. Вони повинні сидіти щільно і не утрудняти рухів. Зі зворотного боку пластикових щитків, які кріпляться до трусів, повинен бути наклеєний м'який матеріал, щоб пластмаса не натирала шкіру.
5
Особливий елемент хокейної форми - ковзани, вони відповідають за швидкість пересування гравця по майданчику. Щоб підібрати потрібні ковзани, необхідно обов'язково приміряти їх перед покупкою. Незручні ковзани будуть приводити до частих падінь при катанні, а також до мозолів і розтягувань.
6
Вибрати ключку найпростіше: дешеві робляться з фанери, дорогі - з легких порід деревини та спеціального пластику, тому вони більш зручні і довговічні. Але якщо ви не граєте професійно, вам підійде і недорога ключка.
Зверніть увагу
Не економте на хокейній формі! Дешеві елементи екіпіровки, вироблені невідомими фірмами, по зручності і міцності сильно поступаються брендовим.
Корисна порада
Якщо ви раніше ніколи не займалися хокеєм, зверніться за допомогою до знає людині, щоб він допоміг вам вибрати хокейну форму.