Як ставити гіпсокартон. гіпсу Кортон Як його ставити.

Набридли старі стіни зі штукатуркою, яка сиплеться під шпалерами, посадженими на клей? Єдиний кращий спосіб зробити глобальні зміни - це встановити гіпсокартон . Він настільки простий у використанні, що встановити його зможе будь дилетант.
Вам знадобиться
  • Листи гіпсокартону, каркасний металевий профіль, ножиці по металу або ножевка, саморізи або шурупи.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб установки гіпсокартону - на каркасний металевий профіль, який, хоч і відбирає у вашої житлової площі кілька сантиметрів, зате дозволяє заховати електричну проводку і всі інженерні комунікації, забезпечити додаткову тепло- і звукоізоляцію.
2
Насамперед, розмітьте стіни по периметру під профілі і вертикальні рейки, залишаючи потрібний зазор між ними і стіною. Відстань між рейками необхідно розрахувати так, щоб лінії стику листів гіпсокартону лягали на її середину.
3
Обріжте ножицями по металу (або ножівкою) профілі необхідної довжини.
4
Тепер встановіть металевий каркас по периметру всієї кімнати, вкручуючи шурупи (або дюбелі для кам'яних і бетонних стін) з інтервалом 50 - 60 см. Кріпите профілі до стіни спочатку у стелі, спускаючись вниз до підлоги.
5
Коли каркас встановлений, приступайте до монтажу гіпсокартонних листів. Прикручуєте листи до профілю стик в стик шурупами або саморізами через кожні 2 - 5 см, «утапливая» головки дюбелів в лист гіпсокартону.
6
Після облицювання всього каркаса, зашпаклюйте капелюшки саморезов і стики листів.
7
Після облицювання всього каркаса, зашпаклюйте капелюшки саморезов і стики листів.
Корисна порада
Гіпсокартон - це листи з гіпсового сердечника, по сторонах якого прикріплений картон. Важливою особливістю є відсутність у ньому будь-яких токсичних елементів, вогнестійкість і здатність поглинати вологу, простота монтажу і ідеальна рівність поверхні, і головне - можливість виробляти будь-які форми і конструкції, як стін, так і стелі. По суті, гіпсокартон - це та ж штукатурка, але тільки суха і вже нанесена на гіпсові пліти.Ето дуже пластичний і гнучкий вид будівельного матеріалу. Його можна зігнути, і звести міжкімнатні арки з вигином, купольні приміщення, барні стійки, бордюри і карнизи. Це унікальна можливість здійснити практично будь-який архітектурний задум.